Экономикаwww.epravda.com.uaAug 26

Уряд змінив тимчасового керівника ОГХК перед приватизацією

nk_hauz/ts8U2m47R.jpeg

Кабмін погодив тимчасове покладення виконання обов'язків голови правління АТ "Об’єднана гірничо-хімічна компанія" (ОГХК) на члена правління Єгора Перелигіна.

Про це йдеться у розпорядженні № 970-р від 20 серпня, опублікованому на Урядовому порталі.

Відповідно до документа, уряд погодився з пропозицією Фонду держмайна щодо тимчасово покладення виконання обов'язків голови на Перелигіна.

До цього т.в.о. голови правління ОГХК був Артур Сомов.

Як повідомили у пресслужбі фонду, чинне законодавство передбачає, що термін повноважень виконуючого обов‘язки керівника не має перевищувати 3 місяці. Втім повноваження щодо обрання голови Правління на постійній основі має Наглядова рада, яка мала бути сформована ще у травні 2021 р.

"Проте, через затримку в роботі Номінаційного комітету при КМУ її формування фактично відкладене до моменту прийняття відповідного рішення Номкому. Минулого тижня за погодженням Кабінету Міністрів відбулася планова ротація керівного складу АТ "ОГХК".

Член Правління Єгор Перелигін призначений тимчасово виконуючим обов‘язки голови Правління. В той же час Артур Сомов, який до цього часу обіймав позицію т.в.о., повернувся до виконання обов‘язків члена Правління згідно з контрактом, підписаним у 2020р", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Перелигін має понад 7 років керівного досвіду у сфері фінансів, здобув вищу освіту у сфері менеджменту в університетах Страсбургу та Парижу.

Компанія "Стугна лімітед" повідомила про намір придбати 100% акцій АТ "Об'єднана гірно-хімічна компанія".

За даними системи Youcontrol, кінцевим бенефіціарним власником "Стугна лімітед" є Віталій Вайнштейн. Міноритарним власником є компанія, що належить Юрію Мандригелі.

За даними порталу "Посіпаки", Віталій Вайнштейн був помічником народного депутата Олександра Грановського.

Аукціон з приватизації "Об'єднаної гірничо-хімічної компанії" (ОГХК) відбудеться 31 серпня 2021 року.

Кабмін затвердив умови приватизації Об’єднаної гірничо-хімічної компанії, яка є одним із найбільших видобувачів титанових та цирконових руд у світі - стартова ціна повинна бути не менша за 3,7 млрд грн.

У Фонді держмайна сподіваються на зростання вартості під час очікуваного в липні приватизаційного конкурсу ПрАТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія", наразі стартову ціну запропоновано у 3,7 млрд грн.

Повідомлялось, що на АТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" (ОГХК) претендують 13 потенційних покупців із різних країн.

💬 Последние комментарии
Кот
Ой,господа гоноровые...Не будите лихо,пока оно тихо!!!
Кот
И это очень хорошо...Чем больше будут счелкать по носу Макрона,тем больше он будет озлобляться в сторону англо-саксов!!!Ждемс дальнейшего обострения!
Боже храни Лизыну светлую память. Будь в покое Баба ЛИЗА - прий
А какая разница кто президент? Саксы просто печатают себе деньги и заказывают виртуальными деньгами, оплачивая бренную трансгендерную жизнь своим BLM любам. Где в этой формуле Франция понять не могу. Саксы всегда такими были и будут. ЛизА правит балом. Но скоро все поменятеся. Приятно будет смотреть когда ЛИЗА отправится в АД и что друзья ШША и Аустралия сделают с помощью Кингсменов с Рыцарями круглого стола. И что ждет мертвый английский престол. Я думаю закат неизбежен и скор, поэтому Лиза так рьяно держится за корону и не хочет уходить, сама понимает это. Даже попыталась спасти наследников выйдя и Евросоюза. Но она не понимает что союз из Британии не вышел. Бу га га га га га
Кот
Ну,теперь журналисты должны этому ветеринару задавать вопросы только на английском!Сам набросился,хороняка!!!
Бу га га га га га
Немецкие газеты могут идти в САД как и слова кривозубых сестролюбов саксов. Ребята скоро замерзнут и тянут свои кривые то рученки куда изволят. Зима близка - сколько в этом году замерзнет англичан? в прошлом году в демократической замерзло 14 тис человек. А по оценкам экспертов их в районе 50 тис в год. Так вот золотишко не греет, только бабу ЛИЗУ РОТШИЛЬДОВ, Либералов, потомков Лордов - ну у них это в крови пираты как ни как в прошлом. Бу га га га га га
Автоматическое производство зрады
Сначала народ чипировали, а теперь чипов не хватает.
Напряженная политическая борьба
На самом деле, все проще. Если Ротшильдам еще нужна Франция, то они стремятся спасти страну и обращаются к левым. Если больше не нужна, то к правым. Франции повезло. Ее уничтожать не планируют. Пока что.