Экономикаua.news20 сент.

Уряд створив гарячу лінію для захисту аграріїв від рейдерства

Кабінет міністрів України створив спеціальний кол-центр, у який аграрії зможуть повідомити про рейдерство та проконсультуватися з інших проблем, що виникатимуть під час земельної реформи. Про створення прямої лінії розповів на конференції, присвяченій земельній реформі, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Ми зробили пряму лінію безкоштовну – 1545. Це кол-центр. Якщо виникає якесь питання, хтось розказує якісь байки, маніпуляції, десь складна історія, десь рейдерство. Це головний телефон для вас, за яким ви можете зв’язатися з нами. Ми зараз створюємо команду, яка спробує реагувати на всі подібні складні питання

— Олексій Гончарук,

Раніше Зеленський розповів, хто в результаті земельної реформи зможе купити землю. Президент дав доручення уряду підготувати закон про скасування мораторію на продаж сільськогосподарських земель і запуск ринку землі до жовтня 2019 року. А Верховна Рада повинна ухвалити документ до грудня. Тим часом Нацбанк заявив про готовність банківської системи України до відкриття ринку землі. Земельна реформа буде хорошим кроком для банківської системи, оскільки з’явиться додатковий актив, який може виступати в якості забезпечення по кредитах.