Ускладнення ситуації очікується на світовому ринку птиці
Экономикаmeat-inform.com26 сентября 2020

Ускладнення ситуації очікується на світовому ринку птиці

Через ситуацію з АЧС до кінця року виробникам птиці доведеться дуже швидко збалансувати попит та пропозицію на світовому ринку. Це є найбільш складною місією для світової галузі птахівництва, оскільки щодо сектору харчових продуктів у ряді країн можуть застосовуватися обмежувальні заходи через другу хвилю пандемії COVID-19. Свій ефект на галузь також матиме вплив глибокої економічної кризи.

“Протягом усього року ми очікуємо незначного збільшення світового виробництва птиці, здебільшого в результаті розширення потужностей в Китаї та В’єтнамі, де африканська чума свиней зменшила доступність свинини, а також через збільшення виробництва в США. Решта світу працюватиме в умовах скорочення виробництва”, – зазначає Нан-Дірк Малдер, старший аналітик ринку продуктів тваринництва у Rabobank.

Світова торгівля ускладнилася, більшість ринків зменшують обсяги імпорту. Торгівля з країнами, що постраждали від АЧС, такі як Китай, Філіппіни та В’єтнам, набуває все більшого значення, і це підвищує ризики у міру відновлення місцевого виробництва. Такі експортери, як Бразилія, США та Росія, орієнтовані на Китай, тому обсяги експорту з цих країн швидко зростають, але ці виробники поступаються за цінам.

Написать комментарий