Экономикаfbc.ua13 июл.

УЗ продасть перший пул непрофільних активів

nk_hauz/-merorjsdc_qxcmdiay1.png

Керівництво держкомпанії «Укрзалізниця» оголосило старт розпродажу її непрофільних активів. Так, за словами виконувача обов’язків голови правління компанії Івана Юрика, на аукціон в електронній системі «Prozorro.Продажі» вже виставили перші 22 об’єкти.

Зазначається, що УЗ хоче продати по 11-ть одиниць будівель та нежитлових приміщень у низці міст. Зокрема, Києві, Львові, Дніпрі, Кривому Розі, Синельниковому, Смілі та Чопі. Початкова ціна усіх цих об’єктів – близько 42 млн гривень.

В «Укрзалізниці» запевняють, що кошти від продажу непотрібних активів будуть спрямовані на поліпшення благоустрою території. Їх відновлюватимуть вже нові власники.

Нагадаємо, що Міжнародний рейтинг отримав запланований випуск п’ятирічних єврооблігацій «Укрзалізницею» у 300 мільйонів доларів. Його присвоїло Міжнародне рейтингове агентство Fitch.

💬 Последние комментарии
Золотарь
Да не выкручивайся, жертва пьяного зачатия ты, сказала "А", говори и "Б". Становись в позу и адресок кидай куда кеды прислать.
Елена
То не я дУрень.
О, УКРАИНА, КАК ТЫ НИЗКО ПАЛА...
О, СКОЛЬКО ДОЛБОЁБОВ ЧУДНЫХ РОЖДАЕТ УКРАИНСКИЙ ДУХ! ЗДЕСЬ ПЕТЯ - СЫН АБОРТОВ ТРУДНЫХ И ЗЕЛЯ - КОКАИНА ДРУГ!!!
Золотарь
Отличная мысль Ленок! Придумано классно! Я даже согласен пожертвовать для статуи свои старые рваные кеды!
Игбун Хохлов
А если так? https://ic.pics.livejournal.com/grazy_gunner/16256730/553590/553590_original.jpg
е
надо было спросить у Блинкена о том чего это США столько войск держат у Мексиканской границы(а это действительно так) - ведь США наверняка хотят напасть на бедную Мексику, и ВСЕ видят концентрацию американских войск у мексиканской границы - так что это наверняка подготовка агрессии в сторону независимой Мексики!)))
Луна -2
Опечатка с моей стороны - признаю.