Экономикаfbc.uaJun 1

УЗ включили в трійку найбільш збиткових держпідприємств

nk_hauz/-mb2oxlsr_1udl5klxv-.jpg

“Укрзалізниця” зі своєю сумою збитків в 11 мільйонів 772 тисячі грн посіла третє місце у рейтингу найбільш збиткових українських компаній. Його оприлюднено у системі Опендатабот. Список складено на основі результатів фінансової звітності українських підприємств за минулий рік.

Згідно з ним, лідирує Національна енергетична компанія “Укренерго”. Зазначається, що збитки у минулому році отримали близько 80 тисяч 150 українських компаній. І лише 38% українських підприємств отримали прибутки. Решта – працюють “у нуль”.

Серед прибуткових підприємств у 2020-му: “Оператор газотранспортної системи України”, агрокомпанія “Мрія Поділля” та “Південний гірничо-збагачувальний комбінат”.

Вказано, що головні критерії, за якими оцінюють фінансову звітність – виручка, прибуток, активи, а також фінансові зобов’язання.

Раніше повідомлялося, що Київський залізничний вокзал вирішили зацифрувати. На даному етапі є ідея, яка полягає в повній цифровізації. Пілотний проект послужить базою, на якій після буде створена сучасна система.

Також ми писали, що Одеський морвокзал піде в приватні руки.