В Держбюджеті немає грошей на житло для переселенців
Экономикаfbc.ua5 дней назад

В Держбюджеті немає грошей на житло для переселенців

Проект державного бюджету країни на наступний 2021 рік не має в собі фінансування двох програм, які є вагомими для переселенців — людей, які були змушені покинути домівки та податися до інших міст та селищ країни у пошуках щасливої долі. Наразі йдеться про внутрішньо переміщених осіб. Про цей факт кажуть правозахисники, які намагаються дійти до рішення питання.

Зокрема правозахисники написали звернення до Комітету ВРУ з питань бюджету, міністра розвитку громад та територій, прем’єр-міністра. На  додаток цими питаннями опікуються ще й громадські активісти.

Проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» було прийнято 5 листопада, але там відсутнє фінансування вагомих програм для ВПО. Йдеться про програму «Доступне житло», а також про програму кредитування із пільгами для учасників АТО (ООС).

Раніше повідомлялося про те, що в жовтні Кабмін виділив 4 млн гривень на житло для переселенців. Тимчасове житло для внутрішньо переміщених осіб планується закупити в самих різних населених пунктах різних областей України.

Також ми писали про те, що переселенці можуть побудувати будинок в кредит. Переселенці з Донецької та Луганської областей підпадають під програму «Держмолодьжитло», яка дозволяє придбати квартиру, а також, за бажанням, побудувати будинок для своєї родини. Кредит на будівництво дозволяє планувати витрати, а разом з тим отримати житло відмінної якості.

2 комментария

Написать комментарий
 • Зеленський
  5 дней назад
  Україна для вас закрита.
  Ответить
 • е
  5 дней назад
  Как там визжали свидомые? Что все должны все бросить на Донбассе и переехать .. Вот куда и на кой? Если это государство положило на них свой болт и продолжает издеваться?
  Ответить
Авторские статьи