В елітних селищах під Києвом розпочався аудит
Экономикаfbc.ua25 мая 2021

В елітних селищах під Києвом розпочався аудит

В елітних селищах під Києвом розпочався аудит, анонсований минулого тижня Володимиром Зеленським. Про це повідомили журналісти «Першого Ділового».

Йдеться про маєтки у Конча-Заспі та Пущі-Водиці. Їх перевірять, аби встановити перелік осіб, які проживають в державних резиденціях, і з’ясувати, чи мають вони на це право. А отже декому з колишніх чиновників доведеться готуватися до виїзду.

Приводами для виселення можуть стати борги за оренду та комунальні послуги, незаконна перебудова будівель і привласнення територій. Цю схему вже випробували на декількох VIP-мешканцях.

Зокрема, у квітні будинок у Конча-Заспі звільнив Олександр Тупицький, відсторонений від посади голови Конституційного суду, який майже пів року не платив за користування держдачею і за комунальні послуги. Нині ж у Конча-Заспі мешкають близько 200 колишніх і чинних чиновників, а в Пущі-Водиці – до 50 таких орендарів. Окрім того, після 2014 року на елітних територіях розмістилися кілька товариств з обмеженою відповідальністю.

Раніше під час великої пресконференції Володимир Зеленський пообіцяв — українці невдовзі зможуть орендувати державні дачі на територіях державних резиденцій у Конча-Заспі та Пущі-Водиці. І навіть анонсував концепцію використання цих об’єктів. Її презентація відбудеться одразу після аудиту земельних ділянок і будинків на цих територіях.

Раніше повідомлялося, що суд призначив заставу директору «Укрінмашу».

Також ми писали й про те, що Держспоживслужба відповідає за безпеку продуктів харчування на експорт.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
см
огого
см
ого
см
упс...
Игбун Хохлов
Какой Миргород? Вы же украйиньци. Мырмисто.
Луна-2
Еврей уже второй раз в презиках ходит - Вальцман(Порошенко0 и Зеленский-ЕСТЬ В ЗАПАСЕ ТРЕТИЙ ЕВРЕЙ(эТИНЗОН)-Кличко ..Вот и получается -куда ни кинь , всюду гуано всплывает .
Технолог
Не той тепер Миргород, Хорол річка не та...
Авторские статьи
Экономикачас назад
На Украине ожидают острый дефицит свинины и сала
Экономика3 часа назад
$1500 за хрущевку. Как налоговая амнистия ударит по недвижимости украинцев и сколько нужно будет заплатить
Политика6 часов назад
Упреки Байдену и Путину. Разбор нового интервью Зеленского с обидами на Запад и Москву 2
Геополитика11 часов назад
"Две армии в одной связке": что задумали Россия и Белоруссия
Политика11 часов назад
Российский паспорт — всем соотечественникам. Украину встревожил проект Затулина
Видео11 часов назад
Утомленные саммитом. Предстояние. Д.Джангиров и Т.Незалежко
Политика13 часов назад
Издевательство над Украиной на саммите НАТО стало предостережением Прибалтике 1
Технологии14 часов назад
«Макет с завышенными характеристиками»: сможет ли Киев разработать тяжёлый беспилотник
Видео15 часов назад
Яков Кедми о встрече Путина и Байдена.