Экономикаnews.finance.ua22 июл.

В НБУ назвали кроки для подолання молодіжного безробіття

Подоланню молодіжного безробіття сприятиме оптимізація роботи центрів зайнятості, вдосконалення освітніх програм для отримання молоддю необхідних для практичної роботи знань і навичок, розширення програм стажування та практики для студентів до отримання диплома. Про це йдеться в липневому “Інфляційному звіті” НБУ. “Шляхами подолання молодіжного безробіття можуть бути оптимізація роботи центрів зайнятості, в тому числі через співпрацю з приватним бізнесом, подальше вдосконалення освітніх програм”, – йдеться в документі. Як уточнили в НБУ, незважаючи на відновлення української економіки після кризи 2014 – 2015 років, рівень безробіття в Україні залишається на високому рівні (9,3% в 2016 році і 9,5% – в 2017-му). “Тривале безробіття має негативні наслідки як для окремих осіб, так і для економіки в цілому через втрату людського капіталу”, – пояснили в Нацбанку і додали, що найбільше ці проблеми притаманні молодіжному безробіттю. Зокрема, за даними досліджень, молодь – одна з найбільш уразливих категорій населення на ринку праці. Високий рівень безробіття населення у віці 15 – 24 роки зумовлений тим, що значна частина молодих людей в такому віці не має необхідних професійних навичок, досвіду роботи, що відповідають вимогам роботодавців. В Україні серед молодих людей у віці 15 – 24 роки переважає частка економічно неактивної молоді (у 2017 році – майже 65,6%), оскільки більшість молодих людей в такому віці вчиться (майже 85% неактивного населення у віці 15 – 24 роки становили учні і студенти). За даними Держстату, в 2017 році кількість безробітної молоді у віці 15 – 24 роки становила понад 15% всього безробітного населення України і 18,9% економічно активного населення відповідного віку.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Никто - это ты??? Ты, мля, сними свою корону и засунь ее себе в американскую жопу!
Елена
Узников совести там нет,у двигателей прогресса совести нет, яркий пример тому, Весёлый Роджер,он масенький двигателёк, микроскопический,а совести нет совсем,он узник алчности , чревоугодия и пьянства, ещё и похвалиться,что он такой боХатый,ну по сравнению с нищебродами,шо скажешь?если Бог решил наказать человека он лишает его разума,вот и результат,наш любимый Весёлый Роджер.
Елена
Тебя за дебила считаю точно,тут и к гадалке не ходи, двигатели прогресса,хе, долбоёб ты козлоослик, долбоёб
Елена
Не говори, никто не просил.
Елена
Это же двигатели прогресса,не может быть, Роджер так утверждает.Очередей за колбасой нет, всё в магазинах есть, счастье настало,это Роджер утверждает, всё это происки врагов.
-----
«Платіжка за тепло в Києві зросла майже на 20%!!!»
Весёлый Роджер
«Порошенко, только выйдя из аэропорта, образно говоря, помочился на лицо Зеленскому. Дело в том, что Порошенко – это полное ничтожество и вор. Но когда ничтожество может осуществить подобное, то кем же тогда является Зеленский? Он просто проиграл эту кампанию», – отметил политик и медиаэксперт Анатолий Шарий.