Экономикаwww.ukrinform.ua16 янв.

В ОП запевнили, що держрегулювання ціни на газ є тимчасовим

nk_hauz/-mr6ojcll0m6gmir5huh.jpg

Впровадження державного регулювання ціни на газ для населення на період карантинних обмежень – це вкрай необхідний тимчасовий захід.

Про це у Фейсбуці написала заступник керівника Офісу Президента Юлія Свириденко, передає Укрінформ.

"Впровадження на період карантинних обмежень державного регулювання ціни на газ для населення – це вкрай необхідний тимчасовий захід, і він є найбільш ефективним в умовах зловживань з боку компаній-постачальників газу. Ми не повертаємося до державного регулювання цін на природний газ і я підкреслюю, що прийняте рішення є тимчасовим та спричинено лише критичною ситуацією, нам потрібно захистити українців, особливо у ті дні, коли температурні режими будуть падати", - написала Свириденко.

Вона зазначила, що глава держави та уряд України мають політичну волю для продовження реформ.

"Ми переконані у потребі довгострокових та сталих рішень, працюємо над запровадженням чесних та прозорих правил на ринку. Ця нездорова монополія на роздрібному ринку є проблемою, яку треба вирішувати вже сьогодні. Також необхідно підтримати Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), а за необхідності створити додаткову спроможність для реалізації нею своїх повноважень: максимально ефективно та у стислі терміни", - зазначила Свириденко.

1 січня в Україні зросли тарифи на газ та його транспортування, а також було скасовано пільгову вартість на 100 кВт електроенергії на місяць для приватних споживачів. У зв’язку зі зростанням цін на компослуги відбулася низка протестів у різних регіонах, зокрема, на Харківщині, Полтавщині, Миколаївщині, Херсонщині, Буковині, Прикарпатті, Чернігівщині.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль 11 січня інформував про те, що Кабінет Міністрів напрацював два підходи, які дозволять знизити ціну на газ для населення.

12 січня Шмигаль заявив, що Кабмін, зокрема, запровадить державне регулювання ціни на газ на період карантинних обмежень або до кінця опалювального сезону, пропонована ціна - на рівні 6,99 грн за куб. м. За його словами, це означає зниження в платіжках людей на понад 30%.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Добавлю К нам приезжает молочница .у Нее вкусные творог и сметана молоко .Так вот люди выстраиваются в очередь именно к ней, потому что все естественное.. и Очередь порядка человек 30 - это свои .а потом уже чужие....Для ТОГО ЧТОБЫ ДОСТАЛОСЬ ИМ ТВОРОГА,люди занимают очередь в семь утра - если летом,зимой в половине восьмого.Вот -так -то всезнайка ты наша
Антиелена
Не, а ну в кого такая ТП + ДБ?
Серж
Они все зрадники там когда пахнет жареным, вон Хорватия, Болгария уже подтянулись там Париж ну и все остальные.
антиЕлень
Елень. ты когда едешь на фронт?
Антиелена
А ты потрудись написать, оторви жопу от дивана. Все ж лучше чем свои говнопосты выкладывать!
Антиелена
Подожди, Ленка-дурилка-подстилка, а как же сывочелый криголам и клоун на рояле, которые умеют управлять страной? Опять спи@дела? Имей мужество признаться, как с мегабайтом. Хотя кому я это говорю? Ты, сучка за себя говори, а не за Роджера или кого-то еще.
Луна -2
Какие обстоятельства?НА ДЕРЕВНЕ ВЕСЬ ГОРОД ДЕРЖАЛСЯ. Именно деревня кормила и кормит город .Как ты этого не можешьь понять?Что не будет крестьянина не будет и хлеба и не будет города -Хлеб имя -существительное а не прилагательное Что будет если бабушкам запретят торговать молоком --куда его девать ? вЕДЬ НЕ КАЖДАЯ БАБУШКА ЖИВЕТ ВОЗЛЕ РАЙцентра И не к каждой бабушке ездит молоковоз из завода. Хорошо если будет хоть и дорого, а если нет ? и ИЗВИНИ -ОБСТОЯТЕЛЬСТВА создаем мы сами .своими глупыми указами . например, о запрете собирать ягоды .
Авторские статьи