В рамках “Великого будівництва” залучили цементовози Укрзалізниці
Экономикаrailinsider.com.ua08 мая 2020

В рамках “Великого будівництва” залучили цементовози Укрзалізниці

Для проекту “Велике будівництво” Укрзалізниця здійснила два маршрутних навантаження у цементовози з призначенням на Південну залізницю. Про це повідомляє прес-служба Укравтодору.

Повідомляється, що на останній нараді Будівельного штабу, за участі керівництва Укравтодору, профільних департаментів Укрзалізниці та ключових підрядників, відзначали позитивне розв’язання питання залучення спеціалізованого складу Перевізника. Мова йде про переобладнані цементовози зі знятим дахом типу – «969».

На початку травня з Коростенської дирекції вже здійснено два маршрутних навантаження на Південну залізницю. Ця послуга надана за умовами аукціону з застосуванням електронної торгової системи «Prozorro.Продажі», проведеного за “голландським аукціоном” (тобто на пониження ціни).

Також на зустрічі керівництво УЗ акцентувало увагу на долученні вантажовідправників до концепції «довгострокових контрактів», як гарантії стабільного забезпечення рухомим складом державної компанії.

Нагадаємо, раніше керівник Укравтодору Олександр Кубраков відзначив роль Укрзалізниці у будівництві дороги до Станиці Луганської.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Виталий
Нормально!)))но и не скучно!!!))))
Влад
Нужно выебать детей соседа . И все усьаканится. Мочи ментобыдло.
Влад
Ебать хохлов-рабов. Заслужили.
Гость
А Че здесь сранная США? УКРАИНА ТЕПЕРЬ СОБСТВЕННОСТЬ США ИЛИ ЧЕЙ?!
Гость
В истории войдёт не только имитатор, а выблядок и предатель Украины
кипчак
Могу утешить американцев - ничего вечного не бывает, может в далеком будущем США опять станут великими, а пока из теоретического банкрота пора превратиться в реального. Американские президенты вопят, что они содержат НАТО, а в действительности весь мир содержит США.
кипчак
Страшно стало. И правильно. Нет ничего вечного в мире и хвастаться достижениями, когда количество бомжей растет, народ мрет от коронавируса, стреляют в школах, на улице и в супермаркетах, заключенных больше чем в других странах и т.д. Европе пора бы включить мозги и жить своим умом, но способны ли они на это?