Экономикаfbc.ua31 июл.

В Україні – дефіцит дизельного палива

nk_hauz/-mfr9xlpjzhdhpyrtqki.jpg

В Україні спостерігається дефіцит дизельного палива. У середу, 27 липня, відбулася рекордна за останні 12 років ситуація: в цей день ніхто з трейдерів не вийшов з пропозицією дизельного палива вагонними нормами. Про це свідчать дані ринку.

За даними розслідування українських ЗМІ, така ситуація склалася через наявність дефіциту на ринку, а також бажання трейдерів утримати ресурс.

Вказується, що в цей період на ринку можна було купити єдину пропозицію від компанії «Альянс Енерго Трейд», яка продавала паливо за ціною в 29700 грн/т.

На динаміку цін на дизельне паливо в дрібному опті можна подивитися нижче:

nk_hauz/-mfra-p4eaodhbkpyjki.jpg

Раніше філія «Центр забезпечення виробництва» АТ «Укрзалізниця» уклав нову угоду відразу з 8 компаніям, які займаються постачанням дизельного палива.

Відомо, що такий контракт обійшовся УЗ в 5,28 млрд гривень. В рамках домовленості компанія повинна отримати 200 тисяч тонн дизельного палива.

💬 Последние комментарии
Луна -2
на Луну ..слишком далековато, не осилят и в скафандре писаться неудобно ....А ВОТ НА Мальту в самый раз, иначе с чего бы ты все время Мальту упоминала бы.Роджер -то не на одной Мальте был ...Он и в Твоих любимых Сша был...
Елена
Леночка маладая и красивая,а не семидесятилетний старый Шмуля,это нажо хорошо усвоить, моложе козлоослика между прочим,ну трохи старше ьебя, такое вот дело.
Елена
Камасутра то о Роджере,о его сексплхождениям в Индии,он с Афанасием Никитиным туда ходил,его женой,ьам и научились и нарисали сХождннием за три моря и Камасутру,свой опыт,индусы помогли,хе.
е
та ты шо.. тебя вон из-под моста не выпускают чтоб людей не распугать... так кто из вас страшнее?)))
Елена
А то не ясно, тоже мне,юмор растолковывает,толмач хренов.,я же тоже в шуточной манере ответила,какая ты Барби,ты там Баба-яга ,пострашнее Милляра будешь, хе.
Мяколя
и що - рубль пайдае - ось таке дило )))
Луна -2
А украинскую знаешь ?Веселая ты наша...