В Україні акумулюють газ 26 країн
Экономикаfbc.ua22 апреля 2021

В Україні акумулюють газ 26 країн

Послугами українських підземних газосховищ користуються компанії з 26 країн світу, повідомляє пресцентр «Укртрансгазу».

Зазначається, що у 2020 році “блакитне паливо” у ПСГ України зберігали держави Європейського Союзу, Сполучені Штати і Канада. Цьогоріч долучилися азіатські компанії з Об’єднаних Арабських Еміратів, Сінгапуру та Гонконгу.

Повідомляється, що за рік кількість іноземних компаній, які користуються послугами Оператора газосховищ, збільшилася удвічі. На початку минулого року налічувалося 47 компаній, а вже в квітні цього року кількість іноземних замовників досягла 100.

В опалювальний сезон увійшли з 10 млрд кубометрів газу, що належав іноземцям. Під кінець сезону – майже 5 млрд кубометрів зберігається в Україні.

Нагадаємо, «Оператор ГТС України» повідомив, що Україна домовляється про створення гарантованих потужностей для транзиту природного газу з Угорщини, зокрема, для доступу українських трейдерів до потужностей LNG-терміналу у Хорватії.

Також ми писали, що з українських підземних сховищ упродовж березня 2021 року відібрали природного газу у 17 разів більше, ніж за цей період 2020-го року. За даними оператора підземних газосховищ АТ “Укртрансгаз”, було відібрано 2 млрд 200 млн кубометрів газу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Н
Люди в чате пишут что генпрокурориха трансгендер, очень похоже.
Просто
Власть у которой враг юная и прекрасная Ангелина с телеканала НАШ - такая власть обречена.
Игбун Хохлов
Это тебе на укропТВ рассказали? И чем же этот запад(ло) может навредить России? Ну, было некоторое падение ВВП в 2015 году, в 2016 уже рост пошел. Чемпионат мира по футболу провели на высочайшем уровне, Крымский мост (который невозможно построить) построили с опережением графика, передовую вакцину от ковида изобрели, новейшие самолеты разработали. Сейчас строятся новые гиганты-заводы, СП-2 на завершающей стадии, в Россию перебросили часть матчей чемпионата по футболу из-за невозможности играть в Европе (точно запад против России?). Все нормально. Да, было падение ВВП в прошлом году из-за короны 3,1%, а средний по миру 4,2%, в пиндостане больше 10%. А вот на хохлопотамии с момента переворота достоинства уровень жизни, действительно, упал раз в 5, а то и больше. Так почему санкции вводят против России, а страдают хохлы? Все очень просто: хохлоту никому в мире не нужны. Это всего лишь расходный материал. Туалетная бумага: подтерлись и выкинули. Это понимать ума много не надо. Только у хохлоту его нет абсолютно.
Владимир
Что передового?
см
деграданты((
см
Грабители Киева!!!
Bridge Finance
Хороший день Вам потрібна позика на всі цілі? Чи є у вас фінансові проблеми? Bridge Finance гарантується наданням клієнтам фінансових послуг за вигідною процентною ставкою. Наші позики прості та швидкі. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати потрібну позику. Ми можемо підібрати будь-який бюджет із відсотковою ставкою 2% від вашого бюджету. Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв'яжіться з нами зараз (bridgecoparate@gmail.com)