Экономикаtvoemisto.tv12 июл.

В УКРАЇНІ БУДУТЬ ШТРАФУВАТИ ЗА БРЕХНЮ В МАРКУВАННІ ПРО ОРГАНІЧНІ ПРОДУКТИ

Верховна Рада ухвалила в цілому закон про маркування органічної продукції. Тепер за подібні написи без ліцензії будуть карати. За рішення ухвалити закон про маркування №5448-д проголосувало 237 депутатів. Документом передбачені штрафні заходи за продаж органічної продукції з таким маркуванням тими підприємствами, що не мають такої ліцензії. На думку авторів закону, його ухвалення сприятиме гармонізації українського законодавства у сфері органічної продукції із законодавством ЄС. «Забороняється використання інформації, яка може ввести споживача в оману, – пояснює заступник голови комітету ради з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко. – Законопроект забезпечує надання точної, достовірної та зрозумілої інформації споживачу про харчові продукти». За його словами, заборона поширюється також на рекламу харчових продуктів. Відтепер споживачів треба інформувати про вміст в продуктах харчових добавок, допоміжних речовин для переробки та інших речовин або продуктів, які можуть викликати алергічні реакції або непереносимість. Крім того, законопроект встановлює вимогу надання споживачу інформації про те, чи піддавався харчовий продукт розморожування. Також, згідно з новими правилами, буде проводитись щорічна сертифікація органічного виробництва для встановлення відповідності вимогам українського законодавства. А заради контролю за якістю харчових продуктів Державна споживча служба перевірятиме підприємства з високим ступенем ризику раз на квартал. У випадку порушення штраф для юридичної особи складатиме 15 мінімальних заробітних плат – тобто 56 тис. грн, а фізичною особою – 37 тис. грн.

💬 Последние комментарии
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?
ера
моя бабушка...таких вяселых называла...ФетюкЪ
Елена
За 200 тысяч бурятов я не писала.
Елена
Насчёт правдивости своих комментариев я писала,зартсывай если не помнишь.
Елена
Аия туда не хожу,и нациков не люблю,сто раз писала,так шта не надо.
Елена
Отчего не позвонишь мне отчего,вечер грустен и не жду я нечего,по влюблённому я городу иду , разговорчики опять с собой веду, разговорчики вопросики опять,как тебя понять ,ну как тебя понять, почему ты не звонишь мне почему,вечер грустен и не нужен никому...