В Україні деякі категорії громадян будуть позбавлені субсидій
Экономикаstopcor.org26 апреля 2021

В Україні деякі категорії громадян будуть позбавлені субсидій

Кабмін ухвалив проект постанови, якою посилив вимоги щодо надання житлових субсидій. Тепер призначення субсидії буде більш адресним. Про це повідомила начальник управління пільг і субсидій Департаменту соцзахисту населення ХОДА Ольга Балєва. Про це повідомляє "Вечірній Харків".

За її словами, якщо раніше субсидія не призначалася за наявності в сім'ї автомобіля молодше п'яти років, то тепер в держдопомозі відмовлять у тому випадку, якщо сім'я має більше одного автотранспортного засобу.

"Не буде призначатися субсидія, якщо у домогосподарства є у власності гроші на депозитних рахунках, сума яких перевищує 56 750 гривень. Тобто всім, хто має заощадження, що перевищують цю суму, субсидія призначатиметься не буде. Раніше вклади при призначенні субсидії взагалі не враховувалися", - зазначила Ольга Балєва.

Чиновник пояснила, що співробітники управління соцзахисту черпають всю необхідну інформацію про претендента на субсидію на спеціальній електронній платформі Мінфіну.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Саня
Естественно
Саня
Слишком сложно там всё...
3020
Пусть СБУ, друг Бакланов, возбудит дело в отношении ЗЕдебила, который за свою квартиру в Ялте платит налоги в доход РФ. А то, красиво кто-то в квартале, критиковал кумовство, а на деле, оба оказались пиарастами, а вместе с ними 73 процента лопоухих бабуинов.
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
см
Тогда могут пойти на чилийский вариант... А итог будет один... Вопрос времени...
РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ! уКРАИНА! РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА !!!
РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ! уКРАИНА! РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА !!!