В Україні дешевшають сезонні овочі
Экономикаfbc.ua6 дней назад

В Україні дешевшають сезонні овочі

В Україні дешевшають сезонні овочі. За останні два тижні на 40% подешевшали кабачки. Тепер їх вартість становить 9-20 гривень/кг. Про це повідомляє аналітик асоціації «‎Український клуб аграрного бізнесу»‎.

Крім того, здешевшали кукурудза, картопля та цибуля. Молода картопля знизилась в ціні на 29% до 13-30 гривень/кг. Кукурудза стала дешевшою на 19%, і тепер її вартість становить 16-29 гривень за 1 качан, а цибуля — на 12% до 12-25 гривень/кг.

Аналітик зазначила, що на огірки та молоду капусту впродовж двох останніх тижнів ціни залишаються відносно стабільними. Вартість огірків становить 19-36 гривень/кг, а капусти — 7-15 гривень/кг. Також вона додала, що на помідори ціни наразі тримаються на рівні 30-85 гривень/кг, в залежності від сорту. Проте, за 2-3 тижні прогнозується здешевлення.

Раніше ми повідомляли, що українські поля потерпають від злив, граду та шквальних вітрів, внаслідок яких було знищено посіви зернових і бобових. Крім того, негода завдала істотної шкоди врожаю плодово-ягідних насаджень.

Написать комментарий