В Україні хочуть обмежити вміст трансжирів у харчових продуктах
Экономикаpik.net.ua10 дней назад

В Україні хочуть обмежити вміст трансжирів у харчових продуктах

Міністерство охорони здоров’я України розробило проєкт закону на виконання плану пріоритетних дій Уряду на 2021 рік.

Верховна Рада України зареєструвала проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження вмісту трансжирних кислот у харчових продуктах», що був поданий в порядку законодавчої ініціативи Кабінетом Міністрів України, пише ПІК з посиланням на пресслужбу МОЗ.

Законопроєкт покликаний запровадити заходи з регулювання вмісту трансжирних кислот у харчових продуктах для профілактики виникнення захворювань серцево-судинної системи, зокрема ішемічної хвороби серця шляхом сприяння здоровому харчуванню.

“Споживання трансжирних кислот викликає особливе занепокоєння, оскільки їх високий рівень споживання корелює з підвищеним ризиком розвитку захворювань серцево-судинної системи. Раціон з надлишковим вмістом трансжирних кислот підвищує ризик виникнення серцево-судинних захворювань на 21% та смертність від них на 28%”, – йдеться у повідомленні.

Згідно з рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров’я загальне споживання трансжирних кислот не повинно перевищувати 1% від загального споживання калорій, що відповідає менше ніж 2,2 г на день при раціоні, що становлять 2000 калорій.

Написать комментарий