В Україні може подорожчати цукор
Экономикаua.news15 октября 2020

В Україні може подорожчати цукор

Експерти прогнозують зростання цін на цукор через нижчий від очікуваного врожай цукрових буряків та активізацію експорту.

Цукрові заводи можуть підвищити оптові ціни на свою продукцію на початку 2021 року до 15-16 тис гривень за тонну, повідомив заступник гендиректора з економічних питань A’SPIK group Дмитро Панчук.

За його словами, ціни на цукор навесні та улітку 2021 року залежатимуть від площі засіву цукрових буряків.

Також експерти очікують подорожчання хлібу та яєць у наступні три місяці. Адже зростання ціни на газ на світових ринках стане одним з основних чинників зростання інфляції, підвищуватиметься вартість виробництва і транспортування продовольчих товарів. До кінця 2020 року прогнозоване подорожчання хліба і хлібобулочних виробів має становити 15-20%, однак фактично компанії-виробники не підуть на підвищення цін більше, ніж на 10-15%.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...
Весёлый Роджер
На Украине, як у пиндосной колонии, должно быть УСЁ як у коханной Амэрыке! А мабуть и выше! Гэть москальскую ванцину - ждите пиндосную! Смокчим уси член Бандеры – як антиковидную цукирку! Сала майданутым скакунам - Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропахандонам хунты!
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..