Экономикаwww.depo.ua7 мая

В Україні можуть подорожчати хліб та алкоголь

nk_hauz/-m_1qeualffyjm3tpc4e.jpg

Представники українського уряду хочуть підвищити розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв. А зростання цін на пшеницю на світовому ринку може призвести до подорожчання хліба

Зокрема, у Мінекономіки склали план підвищення цін на алкогольну продукцію в Україні.

Документом пропонується підвищити розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв.

Зокрема, чиновники планують підняти роздрібні ціни на:

горілку та лікеро-горілчані вироби-на 6,2%;

віскі, ром і джин - на 5,9%;

коньяк – бренді) - на 5,5%;

виноробну продукцію (зброджені напої, суміші з зброджених напоїв і суміші зброджених напоїв з безалкогольними напоями, сидр і Перрі, зброджені напої, отримані виключно в результаті природного бродіння фруктових, ягідних і фруктово ягідних соків з вмістом спирту не більше 8,5% ємних одиниць (без додавання спирту); вермути, інші вина виноградні натуральні з додаванням рослинних або ароматичних екстрактів – на 8,2-34,2%.

Паралельно з тим за рік хліб в Україні зріс у ціні на 12,5%, щомісяця він додавав в ціні приблизно 1-1,5%, і ця тенденція продовжуватиметься і надалі.

Директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзін пояснив, що поки на світовому ринку зростає ціна пшениці, варто очікувати і подорожчання хліба в Україні. Така ситуація з ціною залишиться стабільною до кінця червня поточного року.

"На світовому ринку ціни на пшеницю ростуть, але вони зростатимуть приблизно до червня 2021 року. У червні, я прогнозую, зміняться прогнози на урожай, який збирають в Європі. І якщо там буде урожай пшениці хороший, то зерно почнуть швидко продавати за зниженою ціною. Якщо на європейському континенті урожай чекатимуть поганий, то ціна пшениці триматиметься, щоби пізніше продати за хорошою ціною", - зазначив економіст.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
ОЙ дэбил, ой МУДАК ты пердун ТУПОЙ! Шмуля, свинорыл ты из ума выживший! Твои слушатели - то бабки на рынке!!! Какие на фуй заводы, сколько времени их строить? ЭЙ срань Тупая? Это почти, как мосты из картона и сожранные ёжики! А мобилизацию вже не успеють, тильки могилизацию!
Елена
То шутка бвла , стёб,я же русским языком писала неоднократно что 80-90% того что я пишу есть шутка?ты можешь это понять?ну как тебе ещё объяснить можно, некоторые это поняли сразу,а некоторые нет.от уж , дурачок ты, дурень.
Весёлый Роджер
Шмуля Сруля склеротный, это же ты писал, а не я... «Елена - 9 июля 2021 - Партбилет не отдам, память,…» Тогда какие на фуй у тебя 58 лет? Эй пердун свинорылый? Значит тебе пид 70!!! Тебя тогда ыщо в октябрятах у Партию взяли! Значит я правильно писал, шо ты ыщо у кукурузного диду Мыкиты на коленках восседал? Здорово я тебя со своими базами на майЭсКюЭле спымал, ты тварюга подлая этого совсем не ожидал, оттого так ты и злой на меня! А я же тебя, МРАЗЬ продажную, тогда ЧЕСТНО предупреждал - не ТРОЖЬ рассейских ежей з бобрами, не то поплатишься зубами!
Луна -2
две ипостаси Бога Януса -одна злая, другая -веселая, но дурная. Кому верить ?Моя бабушка говорила в таких случаях- выбирай сердцем..Ипостась Роджера мне больше нравится .чем веселая но глупенькая Леночка .Уж прости, пишу как есть .
е
так ты ж тут ПОСТОЯННО БРЕШЕШЬ.. и тебя на этом ПОСТОЯННО тут ловят... но ты ж тупая и до тебя это не доходит...
Елена
Тебе что не скажешь,ты не веришь,как с тобой разговаривать?по себе судишь.
е
ну давай расскажи о производстве боеприпасов..ЧТО создано на Украине за ВОСЕМЬ лет типа агрессии, когда наличие боеприпасов просто необходимо... про минометы типа Молот убившие украинских вояк в РАЗЫ больше чем противника тоже расскажи... ну??