Экономикаwww.unian.ua5 июн.

В Україні можуть змінити правила виробництва коньяків

nk_hauz/-m8zkynce2btoq3o9w_6.jpg

Зокрема, Міністерство розвитку економіки пропонує відмовитися від обов'язкового використання української сировини для виробництва коньяків.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства пропонує змінити правила виробництва коньяків в Україні.

Проект наказу вносить зміни в правила виробництва коньяків від 2017 року, опублікований на сайті Мінекономіки. Зокрема, пропонується скасувати обов'язкове використання спиртів українського походження, частка яких має бути не меншою за 20% у 2020 році, 25% - у 2021 році, 30% - у 2022 році та інше, при використанні імпортних спиртів для виробництва коньяку. Відповідний абзац у новому проекті наказу звучить наступним чином: "При виробництві ординарних коньяків України допускається використання витриманих не менше трьох років спиртів коньячних неукраїнського походження". Також пропонується дозволити відвантаження коньяків на інші підприємства для їх подальшого розливу в споживчу тару виключно для експорту, для реалізації на території України це буде заборонено. Крім того, пропонується дозволити перегонку коньячних виноматеріалів у термін, який визначає керівник підприємства, тоді як зараз це необхідно робити в термін до 1 квітня наступного після врожаю року (максимум - до 1 липня).

За даними Держстату, виробництво коньяку та бренді в Україні у 2019 році збільшилася на 1,7% – до 2,3 мільйона дал. Україна до кінця 2025 року повинна відмовитися від використання географічних назв "шампанське" та "коньяк" згідно з вимогами Європейського Союзу в рамках проекту "Географічні зазначення в Україні" (реалізується у 2017-2020 роках). Проект покликаний допомогти Україні розробити систему позначення товарів з властивостями та репутацією, зумовленими переважно місцем походження. У січні 2019 року українці за допомогою голосування обрали нову назву для "коньяку України". Понад 25,6% голосів набрало назву "Український коньяк/Бренді України".