В Україні накопичилося більше 100 млрд газових боргів
Экономикаfbc.ua15 июля 2021

В Україні накопичилося більше 100 млрд газових боргів

«Газові борги» реструктуризують. Рада проголосувала за відповідний законопроект в цілому. Підтримали проект 303 народних депутати.

Загальна сума боргів, які реструктуризують, перевищує 100 мільярдів гривень. Урядовці та парламентарії неодноразово наголошували – цей закон необхідний для стабільності майбутнього опалювального сезону. Адже частина заборгованостей, визнають автори законопроекту, виникла внаслідок недоліків держрегулювання. І перекладати їхню оплату на споживачів зараз безвідповідально. А якщо ж їх сплачуватимуть теплокомуненерго, то остаточно збиткуватимуть, це загрожує зривом опалювального сезону.

Тож за новим документом підприємствам дозволять реструктуризувати борг за розподіл та транспортування газу з наступним списанням нарахованої пені, також компенсують з держбюджету різницю в тарифах на теплоенергію, опалення, постачання гарячої води тощо та зупинять примусове стягнення заборгованості, зокрема за договорами з «Нафтогазом» та операторами газорозподільчих мереж. І саме це найбільш спірний момент у законі. Адже разом із теплокомуненерго, борги пробачать облгазам та газзбутам, і це викликає обурення у деяких депутатів.

Нагадаємо, що в Кабінеті міністрів хочуть розділити споживачів електрики, і обрали для цього показник споживання в домогосподарстві. З 1 серпня 2021 року менший всіх будуть платити ті, хто за місяць споживає не більше 100 кВт-год. У таких споживачів тариф залишиться колишньому — 1,68 грн. В уряді кажуть, що таких в країні близько 40%, більша частина з них — пенсіонери.

Раніше повідомлялося, що, згідно з даними Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2022-2024 роки тарифи для населення на опалення та гарячу воду у 2021 році збільшаться на 33%.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
wourhgowu
rkghbskrughb
Елена
И шо?
Весёлый Роджер
Луночка привет! Ну как же без ПОЛНОВОДНЫХ рек там? А как же Шмулины мосты? Он же их во сне бачил и мореманов пиндосных под ними, ну тех шо с НЕ белой попой. Ты же его дэбильные мечты в пыль превратила! Кстати Мальта, бывшая РУССКАЯ земля, но... тра -ля- ля!
Весёлый Роджер
Ну ты написал! Ты хоть подумал шо будэ со щирыми мозгами, по уши забитыми свидомым дерьмом экс.прапора Шмули, онО же тут Елен - ну цэ тот мудак, шо думувает, шо не разглядят его у жиночих труселях до колен. Он и слева-направо с трудом читает, всё жирными грязными пальцами в экран тыкает, вслух слоги составляет. А ты ему тут задом-наперёд, он же ТУПОЙ свинорылый обормот! А ты ему тут про сраных хероев е..ых у сраку! Ты ему про Сало чи про ковбасику чи про гуся ... ось и писня уся!
Весёлый Роджер
А у долбоЭбов прапоров, на ящиках тушёнки плесень растёт! Ы шо? А в Антарктиде пингвины литают та на мове спивают! Ы шо?
Весёлый Роджер
Ну по поводу высокой травы не знаю, не видел - хотя что вы считаете высокой? И по поводу гадюки -туда же. Вообще-то там есть легенда, что Святой апостол Павел, в 0060 году н.э. потерпев кораблекрушении у её берегов, доплыл до берега и был там укушен змей. Он проклял там всех ядовитых змей, с тех пор они там все НЕ ядовитые. Вроде их там 4 вида - короче, я ни одну не встречал. Может вы на Гозо были? или на Комино? Каменные пляжи это на севере и на ю-востоке. Как я понял до Золотого пляжа и до Голубой лагуны на Комино - где построен городок для съемок Вестерна вы не доехали. В этой лагуне снималось много фильмов: Граф Монте Кристо, Трой и др. см в поиске. А вот изв. фильм "Голубая лагуна" не там.
111
Не, думаю, что одного перехода на латиницу - мало. Нужно ещё чтобы читать и писать наоборот: справа налево:!)) Ukars iniarku! Mayoreh Alars!