Экономикаagronews.uaOct 5

В Україні обвалилися ціни на виноград

nk_hauz/xnO5JVv7g.jpeg

В Україні у розпалі сезон винограду. Утім, фермери б’ють на сполох, адже віддають його за безцінь. Як зазначається, виноград на ринку коштує близько 70 грн/кг. У супермаркетах ціни вищі — до 100 грн/кг. 

На гуртових ринках у середньому кілограм «білого» винограду можна придбати за 25 грн. Якщо говорити про «чорні сорти», то їх продають трохи дорожче — 27 грн. До слова, рік тому цей показник був удвічі вищий за нинішній.

Як пояснив економіст Олег Пендзин пояснює, рівень споживання винограду є достатньо невеликим, ще навіть менший, ніж яблук.

«Попри те, що були зроблені великі витрати на вирощування цього врожаю, а ціна, яка пропонується ринком, не перекриває їх прямої собівартості. Вони мають збитки», — пояснив експерт.

Як зазначають винороби, ще одна проблема — це примхи погоди.

Експерт зазначив, що ціна на продукт зменшилася тому, що він достиг в усіх господарствах і тепер на ринку велика конкуренція.

«Рік був дуже дощовий і не дуже теплий. У нас на винограднику були проблеми з хворобами. Виноград трішки захворів, але вдалося зберегти врожай і грона наповнюються», — розповів винороб із Хмельницької області Богдан Павлій.
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Да не пиСди МУДАК, ты же сам Шмуля писал склеротик пердун, шо кружевные труселя одеваешь в холода поверх обоссанных да обосраных ворованых кальсон, когда-то голубого цвета, а сейчас желтоватого. Ты классический алкаш-педрила, тому и во всех это видишь!
Весёлый Роджер
Тирасполь - РУССКАЯ земля!!! Если б я был оттуда - я бы хоть немного, да знал молдавский! А у тебя же срань Шмуля Сруля - нима Родины, тебе хорошо там дэ можешь файно пожрати да посрати, да людей нивных наЭбати!
Антиелена
Вижу, специалист ты по массажу, знаешь детали! Ну тогда кружевные труселя с начесом и бегом в Амэрику. Что там ты будешь делать - объяснять тебе, вижу, не надо. Давай, Ленка-грелка, зима близко, люди в твоей амэрике замерзают! Да и хобби твое там пригодится, там будешь свои высеры в местной сети постить. Ты ж больше ничего не умеешь!
У НИХ БУТСЫ НЕ ТОЙ СИСТЕМЫ !!!
Шахтарь и Динамо за 6 матчей в Лиге Чемпионов не забили ни одного гола !!!
У НИХ БУТСЫ НЕ ТОЙ СИСТЕМЫ !!!
Шахтарь и Динамо за 6 матчей не забили ни одного гола !!!
Елена
К кому?к американскому афроамериканцу?не смеши,а в кружевных труселях сейчас холодно, Роджеру подарю ,ему нужней,он молодая невеста,в смысле замуж вышел старый пердун.хе.ему массаж простаты теперь официально будут делать,а не как под мостом,там неофициально.
Елена
Родина с большой буквы,если это не малая родина,как у Роджера Тирасполь.