Экономикаglavcom.ua11 дек.

В Україні очікується водна криза

nk_hauz/nOgqU-2ng.jpeg

Треба починати масштабну модернізацію водного господарства Водоканали старі, з великими втратами. Їх очисні не справляються, викидаючи тонни неочищених стоків у ріки. Ріки пересихають та міліють. Нам терміново треба починати масштабну модернізацію нашого водного господарства. Якщо і є країна з якої треба брати приклад, як берегти воду, то це Ізраїль! Більше половини території цієї держави – це пустеля, а інша частина, напів пустеля. З 1948 року населення Ізраїлю збільшилось в 10 разів! У ті ж роки з водою там була справжня катастрофа, але зараз Ізраїль ділиться своєю водою з сусідами та використовує супер сучасні технології. 1. Усе починається з освіти Мудрість водозбереження в Ізраїлі починається ще з дитячого садочку, де діти вчать вірші, в яких кличуть дощик, а у кімнатах висять плакати із закликом не витрачати даремної краплинки. У школі дітей вчать берегти воду під час купання у душі чи коли чистять зуби. Слово вода у єврейській Біблії зустрічається більше 600 разів. На банкноті в п’ять шекелів зображений Прємєр міністр Леві Ешколь. На зворотному боці – національний водогін, який побудували за часів тодішнього Прємьєра. 2. Суворе законодавство! Ще у 1955 році прийнятий закон про воду забороняв використання води без лічильника! Тобто ще 70 років тому, Ізраїль почав встановлювати лічильники в кожному будинку. Законами про воду, будь-яка вода оголошена національною цінністю і спільною власністю. Якщо ізраїльтянин без дозволу почнете збирати воду зі свого даху, це порушення, бо дощова вада є державною власністю. 3. Вода – кров для економіки. Будівництво національного водогінну і розвиток мереж – став суттєвим поштовхом для фермерів. Країна, яка колись ледве могла прогодувати своє населення, тепер не просто забезпечена фруктами та овочами, а ще і експортує агро продукцію на мільярди долларів. 4. Нові технології. Завдяки технологіям 85% каналізаційних стоків, не скидаються як нечистоти, а фільтруються так, щоб вони підлягали повторному використанню. Навіть супер розвинені країни такі, як США, повторно використовують менше 10% каналізаційний стоків. Каналізаційні труби обстежуються з середини за допомогою роботизований камер. Втрати води у мережах Ізраїль зміг довести до 6%. (В Україні втрати 40-50%). На 75 % Ізраїльских полів встановлено крапельне зрошення. Крапельне зрошення придумали в Ізраїлі, ще у 1960 роках. Цікаво що ідею науковця Бласса щодо крапельного поливу, використовують скріз у сучасному світі але спочатку з науковця, який вигадав це Ноу хау сміялись і не варили в ідею. Крапельне зрошення потребує не тільки меншу кількість води, але і меншу кількість добрив.

А нещодавно ізраїльськи генетики вивели сорти овочів і фруктів, які чудово переносять розбавлену морську-солену воду. Та найголовніший урок ізраїльського досвіду – це дія і віра у власні сили. Вони робили помилки, але діяли переслідуючи головну мету – забезпечити країну вдосталь чистою водою придатною для споживання. Як бачите такі історію успіху показують, що немає нічого неможливого. Якщо Ізраїль досяг такого в пустелі, то і ми зможемо, якщо перестанемо тримати голову у піску.

💬 Последние комментарии
--
смысл всей этой эскалации весьма прост-США (КАК КОМАНДУЮЩАЯ В НАТО) не хочет перейти на новую систему мировой безопасности.А РФ не устраивает нынешняя...Все просто-если есть блок нато то должен быть и блок противостоящий нато(баланс сил). США пока все устраивает-а это одиночное доминирование.Одни заявления о том что черное море зона ответственности и интересов США чего стоит-где США а где Черное море....Путин предлогает безблоковую систему сдерживания-есть один орган и все страны выполняют его решение.Т.Е сегодняшний *союзник* завтра может стать не союзником,в зависимости от ситуации.Если США откажется принять эту систему то РФ начнет создавать свой блок,с размещением ударных систем ближе к границам стран нато.Видимо этот блок будет создаваться вместе с Китаем.Американцев от этого просто плющит.Украина стала играть глупую роль на одной стороне,не факт что сильнейшей.Когда гиганты выясняют отношения не стоит лезть между ними-получишь от двоих.
Ходят тут всякие
Нецензурно выражался о мощах православных святых! Подозрительный тип. Таких нельзя не пускать.
Одессит
Какие ещё гарантии, Путин считает нас всех единым народом славяно-русским, так же считают и все православные на Малой Руси. Нет никакой Украины, а украинец это русский. С нетерпением ждём славное русское войско и возвращения домой в Россию-Матушку.
Елена
Ой, только не надо.
Луна -2
"Кто с мечом к нам придет от меча и погибнет" -Слова Александра Невского.КОТОРЫЙ ЗАДЕРЖАЛ КРЕСТОНОСЦЕВ В 1242 ГОДУ В битве на Чудском озере.
Елена
Ой,ой,ой, как тебе сказать ещё что не отношусь к еврейскому народу,не отношусь.
Елена
О как я написала,просто ляпота сквернословия.в ударе была.иногда срываюсь.надоел ьы козлоослик со своими цитатами.