Экономикаfbc.ua5 янв.

В Україні оновлять буднорми

nk_hauz/-mqecpab5bhrrkl3vkb4.jpg

Мінрегіон в поточному році стане замовником нових будівельних норм в Україні. На це виділено близько 50 млн гривень. Гроші підуть на те, щоб були розроблені сучасні стандарти, які відповідають міжнародним правилам і нормам.

Для того, щоб втілити все в життя, потрібно буде використовувати параметричний метод, а також деякі зміни в підході до ДБН. Це дасть можливість забезпечити безпеку кожного об’єкта, задіяти в розрахунках принципи енергоефективності, вільне планування і багато іншого.

Раніше повідомлялося, що Мінцифри відкрило доступ до дозволів на будівництво. Йдеться про дозвільні та декларативні документи в Реєстрі буддіяльності.

Також ми писали й про те, що контролювати будівництво будуть приватники. Так країні буде легше побороти корупцію, а також значимо скоротити час видачі відповідних дозволів на будівництво. В цьому відношенні якраз таки часто простежуються корупційні махінації.

💬 Последние комментарии
Одессит
Мерзость и блуд. Вот поэтому следующие поколения будут пидорами и трансами. Единственная здоровая часть - это кто православные и воцерковленные люди. Остальное шлак.
Луна -2
О,вы ее плохо знаете - Она у нас всесторонне развитая личность ..и ШВЕЦ, И ЖНЕЦ, И НА ДУДЕ ИГРЕЦ..Вот только одно плохо- все эти таланты у нее только на бумаге, как у нашего клоуна -президента...А ВОТ "Вадавить "она может такое. что, черти в болоте -и те смеяться будут.
Антиелена
Ёпта, ты еще и шахматист, Ленка-давалка вибратором игралка? Ну капец, какая всесторонне развитая личность! А какие еще шахматные термины ты знаешь? Попробуй "вадавить" из себя. Ну, интересно же!!!
Антиелена
Ты за себя говори, Ленка-в сраку давалка! Не кури всякую хрень!
Елена
Их святейшества не трогать
Елена
На шумерском языке,на нём , это значит мозг, которого нет у меня,и Роджера тоже нет,у обеих нас.
Антиелена
Да-а-а... местным властям хорошо! Молдаванам хорошо без газа, укропитекам без угля, шпротникам без транзита... Ты там под веществами что ли, Ленка-дура-белка? Точки не тебе ставить, ушлепок майданушный!
Авторские статьи