В Україні підвищилася ціна на газ
Экономикаfbc.ua08 ноября 2020

В Україні підвищилася ціна на газ

В Україні зросла вартість тарифу на газ. У порівнянні з минулим місяцем, вартість зросла на 23%, як свідчать дані українського ринку газу.

Вказується, що поточний тариф на газ розраховується за сумою 4848,3 грн за тисячу кубометрів газу, тоді як в жовтні ціна газу була 3955,7 грн за одну тисячу кубометрів.

Як повідомляє Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, на момент 1 жовтня поточного року ціна на газ дорівнювала 140,5 доларів, однак з наступом 1 листопада вартість ресурсу зросла майже на 30 доларів і склала 171,2 долара за тисячу кубометрів.

Нагадаємо, що в Україні з 1 січня 2021 року можуть довільно відключати подачу газу в разі відсутності наявності спеціальних лічильників в будинках українців.

Така норма прописана в законі «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», який був затверджений в далекому 2017 році та набуває свою законодавчу владу в вище зазначений період.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ера
Елен...раз я тут...и тебе напишу...ТЫ Ж С МОЗГАМИ....подумай...разве может быть хорошо...если "под боком" у России ...эти базы...и зачем они вообще...эти базы???..нафик их... економикой заняться нато...
Елена
Луночка,как бы вам сказать,если человек видит где лучше,туда и идёт,одни думают что там хорошо,другие думают в противоположной стороне хорошо,а кто прав,кто нет , покажет время, Япония и Германия хорошо живут и базы самой лучшей страны имеют на своих территориях и ничего,никто их до нитки не обобрал,не надо слёзы лить, всё Луночка будет хорошо.
ера
как ...написано...до слез...СПАСИБО ЛАРИСЕ...и Вам спасибо, пастырь...
я
10-я стока ...мне не понравилась...переделай...
я
упс...лайк...
Луна-2
Майдан - разделение всех в стране... На ваших и наших-ведёт к войне. Майдан- разрушение нашей основы. Такими как прежде, не будем мы снова.... Прости нас Господь за это зло.... Ведь думали мы..что творим добро..
ИЗВИНЯЮСЬ СПРОСИТЬ
Вот - ,,слуги народа,,. А какого народа? Немецкого? Американского? Турецкого?