Экономикаsud.uaFeb 16

В Україні планують заборонити виробництво хутра

nk_hauz/-m0aa5sdgy4e0xjchcjc.jpg

У Верховній Раді зареєстрований законопроект про заборону виробництва хутра в Україні, який передбачає накладення заборони з 2025 року. Про це інформує прес-служба ВР.

Як повідомляється, петиція щодо заборони виробництва від «ХутроOFF» набрала понад 27 тисяч голосів. А це на 2 тисячі більше, ніж потрібно для розгляду в парламенті.

Зокрема, відомо, що основним напрямом виробництва в Україні є норка. Вона в галузі хутрового звірівництва має найбільший обсяг — 97%. Решта 3% — лисиця, песець і нутрія.

Як зазначив голова Комітету із питань екологічної політики Олег Бондаренко, в Україні будь-яка господарська та виробнича діяльність має здійснюватись із дотриманням вимог природоохоронного законодавства.

Згідно з законопроектом, хутрове виробництво в Україні можуть заборонити 1 січня 2025 року.  У такому випадку Україна стане 15 країною Європи, що заборонить виробництво хутра.

💬 Последние комментарии
е
Елена, так в Украине все недоумки ничего не понимающие или ты тупая продажная дура ???? весь ТВОЙ бред разбивается о ФАКТЫ, а ты тупая продажная дура!
е
ты расскажи что рабства в твоей америке не было, просто они так любили своих господ, что сами, по своей воле стали господскими холопами и счастья им было столько, что аж сейчас бунтуют негры в твоей америке и требуют компенсаций и извинений... или будешь утверждать что они все недоумки, ничего не понимающие и у них рай был??))))
Ост
Кот прав.
е
Родина, это та страна, что любят и развивают... а ты ей торгуешь, разницу понятное дело ТЫ не видишь, а она ЕСТЬ! понятно, дура продажная!
е
опять СВОЙ опыт всем приписываешь...
Елена
Ты скажи и крепостничества в царской России не было,просто они так любили своих господ ,что сами ,по своей воле стали господскими холопами и счастья им настало.
Елена
А ты и знаешь молдавский,только серываешь шпиён,а ну скажи несколько слов по модавски.