В Україні планують заборонити виробництво хутра
Экономикаsud.ua16 февраля 2020

В Україні планують заборонити виробництво хутра

У Верховній Раді зареєстрований законопроект про заборону виробництва хутра в Україні, який передбачає накладення заборони з 2025 року. Про це інформує прес-служба ВР.

Як повідомляється, петиція щодо заборони виробництва від «ХутроOFF» набрала понад 27 тисяч голосів. А це на 2 тисячі більше, ніж потрібно для розгляду в парламенті.

Зокрема, відомо, що основним напрямом виробництва в Україні є норка. Вона в галузі хутрового звірівництва має найбільший обсяг — 97%. Решта 3% — лисиця, песець і нутрія.

Як зазначив голова Комітету із питань екологічної політики Олег Бондаренко, в Україні будь-яка господарська та виробнича діяльність має здійснюватись із дотриманням вимог природоохоронного законодавства.

Згідно з законопроектом, хутрове виробництво в Україні можуть заборонити 1 січня 2025 року.  У такому випадку Україна стане 15 країною Європи, що заборонить виробництво хутра.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Иудеи, не крестятся
гость
Да это отставник, спрятавшийся за женским именем. Типичный язык прпорщика, тупицы и нечистого на руку.
Колония
смотрящие у вас ? )))) и вы празднуете день независимости Украины???? Колония!
все продам
под шум карантина, продадим страну?
гость
Так ежели тестов на короновирус нет, заболевших не тестировали? Может, болеют не коронвирусом? Ну и дела.в Краине, как сажа бела. А чего предостаточно - так это ненависти к соплеменникам. А началось всё с "чемодан-вокзал" и "на гиляку". " Узнают вас по делам вашим". Ну и судить будут также - это из Писания.
Елена
Америка с Украиной!
Елена
Ах ,я ещё и еврейка по козлоослику,ну ничего против евреев не имею, вообще против какой-то национальности я не имею ничего против,ни против веры,ни против расы ,я за мир во всём мире и за всё хорошее против всего плохого.Слава Украине!