В Україні почав роботу новий сучасний асфальтобетонний завод
Экономикаspecmachinery.com.ua08 мая 2020

В Україні почав роботу новий сучасний асфальтобетонний завод

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, новий АБЗ може виробляти продукцію, використовуючи три види палива: дизпальне, газ та зріджений газ.

Компанія «Автомагістраль-Південь» на виробничій базі у Слов'янці запустила в роботу новий АБЗ «Кредмаш» ДС-168, який прийшов на заміну старій асфальтозмішувальній установці. Упродовж першої половини квітня тривали пусконалагоджувальні роботи основних вузлів асфальтозмішувальної установки: грохоту для розсівання і дозування кам'яних матеріалів, системи переміщення гарячих кам'яних матеріалів, сушильного барабану, бітумного господарства тощо.

Потужність нового виробництва - 160 т на годину. АБЗ також обладнаний новою мікропроцесорною системою управління виробничими процесами, що забезпечує високу якість та повну автоматизацію процесу виготовлення асфальтобетонних сумішей.

Продукцію заводу найближчим часом планується використовувати для відновлення доріг на Донеччині. Наразі ж там випускають дрібнозернисті асфальтобетонні суміші типу А та Б партіями до 100 тонн на добу для потреб дорожньо-експлуатаційних підрозділів, які проводять ліквідацію ямковості та деформацій під час експлуатаційного утримання доріг Дніпропетровської області.

Нова асфальтозмішувальна установка у Слов'янці відповідає найжорсткішим європейським вимогам до безпеки персоналу та навколишнього середовища. Вона оснащена значно ефективнішою системою пилоочищення на базі німецьких рукавних фільтрів NOMEX.

Іще одна особливість оновленого АБЗ – можливість виробляти продукцію, використовуючи три види палива: дизпальне, газ та зріджений газ. Для цього сушильний барабан асфальтозмішувальної установки обладнано економічним та екологічним пальником італійського виробництва. Це дозволить забезпечити безперервну роботу установки за можливих цінових коливань на ринку енергоносіїв.

Нагадаємо, на початку квітня також розпочав роботу найсучасніший асфальтобетонний завод Marini TopTower 3000, розміщений на виробничій базі у селищі Степанівка на Сумщині.

1 комментарий

Написать комментарий
  • мм
    09 мая 2020
    а когда дороги будут?
    Ответить
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Не Шмуля, афроамериканці цэ для тебя, это же ты мечтаешь до коханной Амэрыке податься и там з неграми кожний день у сауне .баться. А мне не до сук, сначала надо на Сицилию заскочить, проверить як там "итальянки" франковськие працуют. А то заскучали мабуть, ох и як же их там файно тай дёшево эбуть...
Елена
Ха , тупая фейковая Елена ! C географией не дружишь ! Двоечница ! Мальту она вспомнило , чмо с окружной ! Тебе Мальту не видать даже во сне !!!
Елена
Свои о-ля-оля-ля французам пой,а я маладая и красивая Леночка.,такой извращённой деятельностью не занимаюсь,я приличная женщина,а не проститутка как ты Роджер,за Шенгескую визу душу продал,за пять лет.
Елена
Есть козлоослик на свете гиена,это ты ,ха.
Весёлый Роджер
Правильно, ты слухай деда Шмулю - у него две дырки для працювания на шляхе, одна на маске, другая у химзащите Л-1 на дупе. Ну ты понял для чего... И он ыщо санитайзером себе пшикает у ..., писли того як ... Помни кожная Елена, шо е у Свите - гигиена!
Весёлый Роджер
Ленуська, а ты у деда Шмули учись, он як старый пыдар даёт возле левой заправки за 10Л АИ92 и нЫчого у него не болит. Просто он косит, будто он душевнобольной инвалид, а на деле он просто и есть такой, тильки не чудак, а тупой завистливый и мстительный мудак. Но видишь, як на него кружевные труселя до колен клиент клюёт, вот и тебе надо так. Извращенцев видишь много, даже на Шмулю пердуна хватает. А он видишь, скромный, звёзд с небе не хватает, одел труселя и оп – ля-ля! Ему все равно что футболист его дерёт, что боксер .бёт, шо на бобслеи его катают … главное шоб костюмчик сидел и гроши платили! Истинное продажное чмо з райкому чи КП чи СС!
Елена
Сочувствую тебе фейковая Елена.