Экономикаnday.te.uaAug 24

В Україні працюючих і пенсіонерів – уже порівну

nk_hauz/q3AtIl77g.jpeg

Масова міграція призвела до того, що кількість зайнятих працівників та пенсіонерів зрівнялась, а це може спровокувати демографічну кризу.

«У нас великий потік трудової міграції з України. Маємо співвідношення пенсіонерів до працюючих 1 до 1. Це дуже важке для економіки країни співвідношення. І якщо так далі буде тривати, то ми, фактично, станемо країною пенсіонерів. А таке співвідношення не витримає жоден бюджет жодної країни», – зазначив економіст Андрій Новак, передає 24 канал.

Україна отримає шанс на краще лише тоді, коли заробітчани почнуть повертатися додому, переконані економісти. Держава має запровадити низку доступних програм для бажаючих відкрити бізнес, знизити оподаткування та поліпшити соціальний захист. А підприємці, аби виграти боротьбу за кадри, мають модернізувати виробництво, поліпшувати умови праці та пропонувати гідні конкурентні зарплати.

Зараз українські компанії вже відчувають кадровий голод – навіть попри конкурентний рівень зарплат.

💬 Последние комментарии
ера
лица ...умные...думаю ...все будет хорошо...
Антиелена
Еще и дура!
---
судя по твоим работодателям Задорнов был прав на все 100%
Елена
Михаил Задорнов был юморист, скоморох, развлекал шутками публику,это понимать надо
Гость
Петро хватит мусорить. Весь НК загадил
гость
Это верно. Но есть ещё вопрос: почему в России 150 организаций – иностранных агентов, получающих финансирование из-за рубежа, занимаются бузой и оболваниванием граждан России, преимущественно молодёжи? Кто должен их выгнать? Барин всё рассудит?
кипчак
В нормальном государстве можно было бы посчитать это кощунством - сожрать свою страну в прямом и переносном смысле, но в Украине почти все рекорды как-то связаны с едой (в США на скорость поглощают пончики и т.п. и тоже гордятся такими дступными для народа достижениями). В том, что в Украине культ жратвы наблюдаем на улицах и прочих общественных местах, где все больше перекормленных граждан еле ногами передвигают под тяжестью собственного веса или таща мешки с запасами на зиму.