Экономикаkurkul.comJun 20

В Україні продається до 30% підробного насіння

nk_hauz/-madu-yiv46towj_q-q3.jpg

Фахівці зазначають, що в Україні 15-30% реалізується підробного насіння, а для підробок посадкового матеріалу популярних продуктів окремих компаній ця цифра досягає навіть 50-55%. Про це повідомила Антоніна Пахаренко-Андерсон, керуючий партнер патентно-правової фірми «Пахаренко і Партнери» на АПК-Інформ: овочі і фрукти.

«Нерідко сільгоспвиробники свідомо купують неоригінальний продукт, не замислюючись, що можуть більше втратити в ході збору врожаю. Наявність підробок на ринку посівного матеріалу має величезний негативний вплив, починаючи від ризиків, які з'являються для сільського господарства та економіки в цілому, і закінчуючи шкодою, яка наноситься навколишньому середовищу і продовольчому ланцюгу певної культури», — вважає експерт.

Антоніна Пахаренко-Андерсон запевняє, що українські аграрії мають усвідомити, що, купуючи підробку, можна не лише втратити вкладені кошти, а також підтримати тіньовий бізнес та організовану злочинність.

«А від цього постраждає економіка України, безпека, екологія і благополуччя кожного громадянина», — наголошує вона.
💬 Последние комментарии
Елена
А бензин никогда не дешевеет, нефть упала,цена бензина нет в России,не цпала,а в Америке падает цена бензина на заправках.все роджеры российские не нажрутся,вое Роджеру платить им тоже надо.
Елена
В магнитофонф и телевизоры цветные какие были?никакие
Елена
Америка с нами!☝️а это тебе не хухры-мухры,где Америка,там и победа, Афганистан не считается,дикие люди.
Елена
Вертолеты ремонтировал, ещё неизвестно как антикоммунист ремонтировал военные вертолёты коммунистам которые убивали антикоммунистов и какие потери вообще были тогда у вертолётчиков ты об этом дурило задумайся.как дитятку всё объяснять приходится.ешкин кот.
ХТО НЭ СКАЧЭ, ТОТ В ТЕПЛЕ!
НЕ ЗАМЁРЗНУТ уКРАИНСКИЕ СКАКУАСЫ! ХТО НЭ СКАЧЭ, ТОТ В ТЕПЛЕ !!!
НЕ ПАНИКУЙТЕ! ВСЕМ ВСЕГО ХВАТИТ!
НЕ ПАНИКУЙТЕ!!! И ЗИМА НОРМАЛЬНАЯ БУДЕТ, И ГАЗА-НЕФТИ-ЭЛЕКТРИЧЕСТВА ХВАТИТ ВСЕМ!!!
Чудо-юда-жид-медведь
Было наше - стало ваше. Было ваше - стало наше... А воровать чужое нехорошо, буржуи.