Экономикаizbirkom.org.ua6 мар.

В УКРАЇНІ ПРОДОВЖИЛИ КІНЦЕВІ ТЕРМІНИ ВСТАНОВЛЕННЯ ЛІЧИЛЬНИКІВ ГАЗУ

nk_hauz/-mv3f0k3hsnhloe7deae.jpg

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт №4248-1, який передбачає продовження кінцевих термінів встановлення індивідуальних лічильників природного газу для населення до 1 січня 2023 року.

Відповідне рішення підтримало 244 народні депутати.

Як зазначають автори законопроєкту, відсутність індивідуальних приладів обліку газу та необґрунтований рівень діючих норм споживання для категорії побутових споживачів, необладнаних приладами обліку, не є мотивуючим фактором для реальної економії ресурсів, що в свою чергу призводить до збитків усіх суб’єктів господарювання.

Відповідно до пояснювальної записки, проєкт закону пропонує перегляд та продовження кінцевих термінів встановлення індивідуальних лічильників для населення до 1 січня 2023 року. Чинна редакція закону передбачає, що кінцевий термін встановлення таких лічильників - 1 січня 2021 року.

Нагадаємо, мешканці Одеської області сплатили за житлово-комунальні послуги в 2020 році 8 мільярдів 142 мільйони 600 тисяч гривень, тобто 90,4% нарахованих за цей період сум.

25 січня в Одесі продовжили протестувати проти зростання тарифів. Протести відбувалися на декількох локаціях: на Думській площі біля мерії та у стін обласної державної адміністрації. 

Чергова акція протесту проти підвищення тарифів на комунальні послуги відбулася 15 січня в Одесі, та супроводжувалася перекриттям вулиць.

Це була не перша антитарифна акція в Одесі. 13 січня мешканці Одеси вийшли на мітинг проти підвищення тарифів на газ та електроенергію. Люди збирали підписи з вимогою знизити ціни на комунальні послуги. 

Того ж дня Офіс президента України повідомив, що результатом наради президента із міністрами, представниками Національної комісії з регулювання енергетики та комунальних послуг, а також керівника НАК «Нафтогаз-України», стало рішення знизити ціну на газ нижче ринкової, тобто більш ніж на 30%. 

Кілька десятків одеситів вийшли зранку 11 січня на акцію протесту до будівлі Одеської міської ради, де відбувалося дистанційне засідання оперативного штабу з питань ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Наприкінці минулого року компанія «Одесагаз-постачання» повідомила про підвищення вартості  природного газу для жителів Одеси та області на 1,15 грн за кубометр з січня 2021 року. 

Також про підвищення тарифу повідомила компанія "Нафтогаз Україна", пояснивши, що йдеться лише про її абонентів.   

У жовтні оптова ціна на природний газ для виробників теплової енергії, яким НАК «Нафтогаз України» постачає газ у рамках спеціальних обов’язків (ПСО), зросла порівняно з вереснем на 24%. 

Нагадаємо також, що Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні 28 грудня вирішив відтермінувати впровадження чергового етапу ринку електроенергії.

Раніше зазначалося, що електрика може подорожчати.

Нагадаємо Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг з 1 січня 2021 року встановила тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для споживачів філії «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс».

Національна комісія з регулювання ринку комунальних послуг (НКРЕКП) затвердила нові тарифи на теплову енергію для комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси». 

💬 Последние комментарии
Голос разума
Я видел, когда крымские прокуроры и судьи отказывались вести судовые заседания на крымско-татарском языке. Хотя их об этом просили. Одна из причин - они не владеют этим языком. А в дестве, да и позже, у них не было желания (и спроса ) на изучение. Так что спрос на использование есть, нет возможности и желания у российской власти....
Одессит
Поц ты безумный, как и всё майданутое хохобыдло селюковое, не украинцы, потому что украинец это русский, а именно тупое селюковое хохобыдло с промытой американскими жидами, башкой, в которой всегда и во всём виноват Путин. Скорее бы уже оставить вас и вернуться домой в Россию-Матушку.
Голос разума
У Майдана была причина. И причина эта - желание Кремля не допустить интеграции Украины с ЕС. И вот, на исполнение этого желания Кремля, Янукович был готов уничтожить, убить не один десяток человек. Что в общем и получилось.
Игбун Хохлов
Там, где есть спрос, там и изучают. Если спроса нет, то нет. Язык преподавания выбирается в соответствии с пожеланиями родителей. Сейчас в Крыму 16 школ с обучением на Крымско-татарском языке (из 574). Строится еще 6. Еще есть 14 классов с углубленным изучением крымско-татарского языка (данные за прошлый год). Порядка 7 тыс. детей. А вот за обучение на мове высказалось только 250 человек на весь Крым. Нет спроса на мову. И скажи, что это недемократично.
БОИНГ СБИЛА уКРАИНА!!!
ОТВЕТ: Захапали украину США - всё в украине теперь принадлежит им!!! Боинг СБИЛА уКРАИНА! Если бы это было не так, украина не скрывала бы данные диспетчеров, сопровождающих Боинг, диспетчеры тоже вдруг испарились! Их уже нет в живых, как и нет в живых лётчика Волошина, ВЫЛЕТАЮЩЕГО НА ПЕРЕХВАТ БОИНГА, вернувшегося без двух ракет, и заявившего что "ЭТО НЕ ТОТ САМОЛЁТ"!!! Опровергай, "голос маразма"!!!
Голос разума
О сбитом Боинге поподробней раскажи. Давно не слышал новых версий. А также о том, кто "захапал нашу Украину"
Елена
Следствие разберётся,а Роджеру оно не надо,сразу в Гуантанамо на курорт, бесплатно, питание и проживание за счёт американского налогоплательщика,его будет охранять,кормить и лечить(от пьянства)американское правительство.,лет 10.
Авторские статьи