В Україні рекордно подешевшали огірки
Экономикаagronews.ua11 мая 2021

В Україні рекордно подешевшали огірки

З минулої п’ятниці гуртові ціни на огірок нинішнього обороту як із стаціонарних, так і з плівкових теплиць почали стрімко знижуватися.

Зазначається, що, станом на 5 травня поточного року, оптові ціни на короткі огірки в Україні практично порівнялися з торішніми показниками і становлять $0,65 за кг.

«Рік тому, станом на кінець квітня 2020 р., ціни на огірки в Україні вже опустилися нижче $0,5 за кг, а в нинішньому сезоні, на ті ж дати, цінники практично досягли позначки в $ 2,00 за кг. Але утримати цінники на рівні $ 1,95 за кг, продавцям вдалося зовсім на короткий час, так як пропозиція продукції на ринку почала стрімко збільшуватися», – зауважили аналітики.

Експерти зазначають, що в середині минулого тижня, продавці, продовжуючи підвищувати відпускні ціни на огірки, вели реалізацію наявних партій продукції, в середньому по $ 1,84 за кг, а до четверга, додавши 5-7% до вище озвученої вартості, ціни не тепличні огірки в Україні досягли свого пікового значення в нинішньому сезоні.

4 комментария

Написать комментарий
 • КУДА ГРИВНЮ ДЕЛИ
  11 мая 2021
  С каких это пор цены в украине измеряются в долярах шышыа? Гривня, что, уже не при делах? Или украина уже штат шышыа?
  Ответить
  • Нее...это подготовка к заявлениям о том что смотрите как дёшево по сравнению с Европой и Америкой... И как следствие поднятие цен... Все как обычно..
   Ответить
  • потому что в гривнях это около 50грн, и далеко не каждому украинцу это будет по карману, старшно писать такую цену. Получают они зар.плату в гривнях, от 4-х до 10 тыс., кому как повезёт. Это где-то 150-400 $. Учитывая коммуналку и прочие необходимые расходы, огурцы пролетают мимо.
   Ответить
 • Гость
  11 мая 2021
  Наконец то перемога!!! Ленка сосалка с придорожной канавы тебя уже прошибло на окружной на гордость ! Возьми себе кило дешёвых огурцов , затолкай себе в очко и возрадуйся !!!
  Ответить
💬 Последние комментарии