Экономикаagronews.ua8 янв.

В Україні різко виросли ціни на червону ікру

nk_hauz/-mqtnhppaelolephcuoa.jpg

В Україні різко виросли ціни на червону ікру. Асоціація українських імпортерів риби і морепродуктів повідомила, що у поточному році ціна на червону ікру в Україні піднялась в середньому на 20%. Відповідну заяву зробив гендиректор асоціації Дмитро Загуменний. Про це повідомляє «Преса України».

Асоціація українських імпортерів риби і морепродуктів повідомила, що у поточному році ціна на червону ікру в Україні піднялась в середньому на 20%. Відповідну заяву зробив гендиректор асоціації Дмитро Загуменний.

Він нагадав, що на Алясці  сезон промислу ікри горбуші і кети триває з кінця червня по вересень. В результаті ціна на цю продукцію не коливається з жовтня по травень. Також Україна імпортує ікру форелі з Данії, Норвегії, Фінляндії. Така ікра є на ринку цілий рік.

Дмитро Загуменний додав, що на ціни частково впливає курс гривні до долара.

«Якщо порівнювати з минулим сезоном, то треба сказати, що на вартість впливає в першу чергу кількість риби, яка приходить до берегів на нерест. Цього року риби прийшло на 30-40% менше, тому вартість ікри вище», – підсумував Загуменний.

Наразі ікра горбуші не нижче 1,8-2 тис. грн/кг, ікри кети – 2-2,4 тис. грн./кг, ікри форелі – 1,4-1,6 тис. грн./кг.

💬 Последние комментарии
е
так это ж ТЫ тут всех призываешь воевать во славу америки, а как появилась реальная возможность этого - так сразу в кусты! ...и кстати до сих пор жду ответа на вопрос ГДЕ была ты когда Роджера отправили в Афган? про то что ты жрала от пуза и холодильник был набит дефицитом все уже знают...
е
вот и не взбухай тогда, что в твой адрес прилетает малая часть тех же ругательств, что позволяешь себе ты....
е
начинай с себя! ПОВТОРЯЮ для тебя тупой: как ты к людям так и они к тебе, дошло недоумок??
Елена
Ты не я,я не ты, поэтому по себе людей не суди.
Елена
Та пиши шо хочешь и ТП и ДБ ,попка ты дурак,обезьянничаешь повторяя чужие слова.
Елена
Той кто не украинец и не жил на Украине учит меня как правильно українською писати,знаю я козлоослик,знаю ,по русскому написала,ты по-ходу лучше мову знаешь чем я,не за этотт случай говорю,не за этот.
Гость
И запах повсюду не тот...