Экономикаua.newsAug 7

В Україні різко зменшилась кількість отримувачів допомоги з безробіття

nk_hauz/Yq1CLhG7g.jpeg

За рік, із серпня 2020 по серпень 2021 в Україні на 36% зменшилась кількість отримувачів допомоги з безробіття.

Про це повідомила Державна служба зайнятості. Усього кількість зареєстрованих безробітних становить 319 тис., служба фіксує зниження кількості одержувачів допомоги з безробіття на початок серпня до 273 тис. людей. Це на 36% менше за відповідний показник минулого року, в уряді це вважають ознакою поступового пожвавлення економіки. До того ж понад 50 тис. людей пройшли профнавчання, зокрема в центрах при Держслужбі зайнятості. Найчастіше слухачі курсів вибирали професії перукаря, майстра манікюру, продавця продовольчих товарів. 92% випускників профнавчання працевлаштовуються за здобутою спеціальністю.

Нагадаємо, згідно з останніми періодичними опитуваннями українського бізнесу, яке проводить Нацбанк на щомісячній основі показало, оцінки щодо зайнятості залишаються стриманими. Підприємства всіх ВЕД, крім торгівлі, не очікують розширення робочих місць в Україні.

Раніше в Держслужбі розповіли, куди в 2020 році українці найчастіше виїжджали для працевлаштування. За дев’ять місяців, за офіційними даними, за кордоном працевлаштувалися 61,9 тисячі осіб.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства презентувало до обговорення законопроект про посилення контролю за офіційним оформленням трудових відносин в Україні.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!