Экономикаkyiv.znaj.ua15 окт.

В Україні різко змінилася ціна на м'ясо

nk_hauz/-mjbqktcudl8lpmgy2ob.jpg

Станом на 9 жовтня вартість яловичини становила 99,66 гривень за кілограм

За останній місяць в Україні подешевшали майже всі види м’яса, особливо це стосується курятини і свинини. Виросла в ціні лише яловичина. 

Про це говориться у звіті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. 

Станом на 9 жовтня вартість яловичини складала 99,66 гривень за кілограм - це на 13% більше, ніж в аналогічний період 2019 року, і на 1% більше, ніж у вересні 2020-го. 

У той же час курка коштує в середньому 46,05 грн, і це на 9% менше, ніж торік, і на 3% менше, ніж минулого місяця. Що стосується свинини, то за рік цей вид м’яса подорожчав на 3%., але якщо порівнювати з вереснем - ціна впала до 84, 84 грн за кілограм - мінус 3%. Окрім того, за останній місяць в ціні виросли яйця (на 11%) і молоко (на 2%).

Попри те, що за попередніми даними, "коронакриза" нанесла слабший удар економіці, ніж очікувалося, в Україні люди все ж відчули рецесію. Одним з найбільш негативних показників став рівень безробіття — так, у другому кварталі 2020 року він зріс майже на 10 відсотків.

💬 Последние комментарии
3020
Каменяр вообще до пенсии не доживёт, вырвут его паганый язык через жопу.
3020
Ну, забалтывать проблемы можно будет лишь только до Пекинской олимпиады. А там, договорятся уже между собой взрослые дядки.
3020
Во люди бюджет пилят, договариваются о том, чего никогда не будет, зная это наверняка.
3020
Да, а Уляна, мать её, Супрун, утверждала, что подорожник лечит от всех болезней. Вот её бы вам, в качестве министра кабыздохохранения Пиндостана, никаких таблеток не нужно.
3020
Исламист, совершающий намаз на специальном коврике в здании Кремля, на фоне красных звёзд и двухглавых орлов? Герберт Уэльс, нервно ворочается в земле. Зыгарь, не о том, ты, пишешь!
3020
Андерсон, мужик, гигант секса. Это ж надо, трахнул, 1050 человек в причинное место и одного Каменяра в мозг, и с момента его смерти в 2008 году до настоящего времени, все что, были довольны? Удивительно жадные и одновременно некчемные людишки. Но все в целом театр абсурда, на самом деле, крах Райх Америка.
Это ваша вина, украинци!!!
украинци! вы ответственны за тех, кого наскакали!