В Україні скорочуються обсяги будівельних робіт
Экономикаfbc.ua11 мая 2021

В Україні скорочуються обсяги будівельних робіт

В Україні спостерігається скорочення обсягів виконаних будівельних робіт, повідомляє Державна служба статистики.

За даними статвідомства, у березні цього року порівняно з лютим обсяги знизилися на 0,3%, а з березнем рік тому – на 9,6%. Повідомляється, що у першому кварталі року спад у будівництві становив 12,3% – до 26 млрд 300 млн грн.

Водночас, у січні-березні спостерігалося підвищення обсягу житлового будівництва на 1,4%. Будівництво інженерних споруд знизилося на 19,1%, нежитлових будівель – на 12,3%.

У загальному обсязі робіт 44,5% становила частка нового будівництва, 27,9% – ремонту, 27,6% – реконструкції та переоснащення.

Нагадаємо, у Міністерстві розвитку громад та територій інформують, що на оновлення державних будівельних норм (ДБН) спрямують 54 мільйони гривень у 2021 році. Як повідомляють у пресцентрі відомства, сума є найбільшою за останнє десятиріччя. Там наголошують, що такий щорічний рівень фінансування дозволив би до 2025 року повністю обробити та змінити чинні будівельні норми.

Раніше ми повідомляли, що минулого року президент узаконив введення технічного регламенту на будівельну продукцію, який своєю чергою імплементує потрібні норми за якістю будівельних продуктів, які вже багато років існують у ЄС.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
А что Шмуля у меня неверно? Кроме твоего вечно Тупого щирого обсерания и пустых охов да ахов, ты по сути ни на что ответить не способен! Так? Конечно так, брехливый, трусливый мудак! У тебя, как у запизденца, всегда и во всём москали виноваты.
Катюха-матюха
Ленка-известная брехушка.
Елена
То опечатка,не так набрала никаких ариев там нет.
Егорка
Какие вам компенсации уроды ? Вести себя научитесь на международной арене ... Дома людей осчастливьте, олухи...
Луна-2
Причем здесь арии и вакцина?О Россиянах отвечу так - боятся цифры..Поняла меня? Не вакцины самой а цифровизированного чипа, вставленного в вакцину.Ведь этим пугали людей. Но как выяснилось в российскую вакцину чип не добавляли
Елена
А го русские ари наличии вакцины в России не хотят вакцинироваться?темнота, средневековье, тоже не профессора,вот так,
Елена
Так я это и говорю,помер, какое нахрен сознание