В Україні спробують запустити ринок річкових перевезень
Экономикаfbc.ua18 мая 2021

В Україні спробують запустити ринок річкових перевезень

Міністерство інфраструктури повідомляє, що в Україні реалізують експериментальний проєкт із заходження до українських річкових портів суден держав, з якими немає міжнародних угод щодо судноплавства на внутрішніх водних шляхах. Уряд підтримав відповідну постанову.

Як зазначають у Міністерстві інфраструктури, розвиток внутрішніх водних шляхів є одним із головних пріоритетів відомства. Угода дозволить забезпечити конкурентоспроможність українських річкових портів порівняно з морськими, де не передбачені будь-які дозволи, збільшить обсяг перевалки вантажів та загалом дасть поштовх для розвитку річкового транспорту в Україні.

Як очікується, реалізація проєкту триватиме до кінця 2021 року.

Раніше ми повідомляли, що “Укрзалізниці” заявляють, що в разі зупинки поставок дизельного палива із заводів РФ та через ремонт на Мозирському НПЗ Білорусі – з травня ключові напрямки поставок нафтопродуктів перерозподілять і значну частину транспортуватимуть через морські порти.

Нагадаємо, президент раніше зробив заяву, у якій йшлося про майбутню співпрацю із Катаром. Зокрема, в Україні планують модернізувати порти, у чому дуже розраховують на допомогу цієї країни. Мета такої співпраці зрозуміла – Україна має стати портовим центром на узбережжі Чорного моря.

1 комментарий

Написать комментарий
  • е
    19 мая 2021
    ха.. а речки от мусора и топляка вы почистили чтоб запускать речные перевозки?... без ЕЖЕГОДНОГО проведения данных работ толку не будет.. про наличие судов и инфраструктуры я вообще молчу...
    Ответить
💬 Последние комментарии
неПетя
Голос с того света
ПЕРЕВООРУЖЕНИЕ
Означает перевооружение МО на стандарты НАТО!
Старый хрен
А почему бы нет? Большинство подвижного состава только на металлолом и годно.
Неполживый
Меньше гавкай тут, псина москальская. Путин не одобрит.
Весёлый Роджер
Так и есть Шмуля! НО цыц – цэ москальска тайна! Надо собрать усих продажных щирых тварей тай утопить их як крысиную стаю – усих разом, щоб не бегать писли по лесам и искать там схроны! Для этого вже закупил дудочки (китайские конечно), со старым ляховым гимном, ныне гимном щеникакнывмырлых. Запизденцы - як услышат тот, генетичный для них, панський гимн, вспомнють як их эбли паны, так и пийдут уси гуртом у Чёрно море! Ось воно як! А ты всё равно ТУПОЙ мудак! ТАК!
Ограниченный ресурс
Тебя абаком заменить можно. Не суетись.
Весёлый Роджер
На компах, даже в 10-ке, ещё BSoD гуляет, а вы тут наивных читачей разводите на футуризм тупой! Это прикол про 2023 год или цэ щирый прогноз от xoxлoАНАЛитиков типа запора? Ось то да, xoxлы ны будуть нужны, их на Салоедных роботив заменят. Которым, программируемым стрибунцам бубенцам – нЫчого ны треба- ну кроме Сала, буряковки и баб! Пердун Шмуля очень рад! Ну щоб нажраться та поорать – Смерть москалям та повыть на луну - … щенывмырла…!