Экономикаagroreview.com27 мар.

В Україні відзначається невисокий попит на огірки

Незважаючи на негативний ціновий тренд, поки огірки на українському ринку коштують майже вдвічі дорожче, ніж наприкінці березня 2018 року. Українські роздрібні мережі все частіше відмовляються від закупівлі крупних партій огірків, обґрунтовуючи своє рішення доволі невисоким попитом на цю продукцію з боку кінцевих споживачів. Більш того, темпи збуту огірків гуртовим компаніям також помітно вповільнилися, повідомляють аналітики Української плодоовочевої асоціації (УПОА) з посиланням на гравців ринку. В той же час пропозиція огірків на українському ринку продовжує поступово зростати, адже виборки в місцевих комбінатах збільшуються в тому числі за рахунок встановлення відносно теплої погоди на більшості території країни. Всі ці фактори вже мають негативний вплив на ціноутворення в даному сегменті. Зокрема, якщо ще тиждень тому ціни на огірки в Україні не опускалися нижче 57 грн/кг ($2,12/кг), то вже сьогодні продавці пропонують огірки від 50 і до 59 грн/кг ($1,86-2,19/кг) в залежності від сорту, а продукцію невисокої якості, термін реалізації якої дещо обмежений, вони взагалі ладні відвантажувати від 45 грн/кг ($1,67/кг). Тим не менш відзначимо, що, попри негативний ціновий тренд, наразі огірки на українському ринку коштують майже вдвічі дорожче, ніж наприкінці березня 2018 році. Але в той ж час аналітики УПОА впевнені, що темпи зниження цін на цю продукцію в Україні будуть тільки прискорюватися, адже все більше комбінатів заявляють про старт реалізації продукції нового обігу.

💬 Последние комментарии
Елена
Я бы у Роджера отсосала за бесплатно в хорошем качестве как спонсор, но только у него на мой беззубый рот не встанет
Луна -2
И добавлю .Русские пришли с северо -запада -основали Новгород , а потом уже и Киев....Киевская Русь ...-потом продвинулись на Восток - основали Москву.... А НЕ С ВОСТОКА..НА ЗАПАДА ...КАК ТЫ ЗДЕСЬ ПЫТАЕШЬСЯ ДОКАЗАТЬ .
Луна -2
Русские не чурки -учи историю , дорогуша Русские как раз выходцы из славян.В те давние времена не было такой народности -украинцы- а были славяне - вот из них вышли русские ...
е
так это ж ТЫ уравняла реальный бой с обстрелом ПУСТОГО острова.. ТЫ! так что учи САМА, дура тупая..
е
одно другое не исключает
Игбун Хохлов
Конечно, ты не справочное бюро. Ты быдло. Тупое хохлатое шароварное быдло. Чурка, переебанная чурками. украинец, одним словом.
ЕленаЕ
У Путина советники есть по всем вопросам,и можно добавить что он не свисток, согласна мало говорит,чтобы враги не знали и не противодействовали планам и замыслам,но не брехун ВВП,а Роджер брехло и мерзавец.,по его словам при царе счастье у людей было неземное, притом у всех, шо можно о Роджере сказать,сука он.