Экономикаfbc.uaApr 7

В Україні вирішили оновити ринок газу

nk_hauz/-mxclt3aeo0qbedte-no.jpg

Оновлення на ринку газу. Паливо купуватимуть на аукціонах у вигляді короткострокових стандартизованих продуктів. Таке учасникам ринку дозволили “Укртрансгаз” та “Українська енергетична біржа”, повідомляють журналісти телеканалу “Перший Діловий“.

Купувати газ на таких умовах зможуть замовники послуг зберігання, які отримали доступ до торгів в установленому біржею порядку. Платформою для операцій буде клірингова система. Її інтегрують з системами оператора газосховищ і банківськими рахунками. Формат – двосторонній зустрічний аукціон. При цьому, усі угоди проходитимуть за допомогою метчингу – методу обліку та оцінки валютного ризику.

Перед початком торгів учасники вноситимуть гарантійні внески – 3% від вартості заявки. А після торгів остаточні покупці мають внести всю вартість товару на свій рахунок.

Зазначимо, держкомпанія “Укртрансгаз” експлуатує 12 підземних сховищ газу активною ємністю близько 31 мільярд кубометрів.

Нагадаємо, на початку березня НКРЕКП ухвалила попередньо рішення про те, що з 1.05.2021 року споживачам будуть пропонувати річний пакет з фіксованим тарифом на газ.

Також ми писали, що на черговому засіданні Нацкомісії з держрегулювання у сферах енергетики та комунпослуг 7 квітня будуть розглянуті нові правила щодо поставок природного газу.

💬 Последние комментарии
Елена
Америка с нами!☝️а это тебе не хухры-мухры,где Америка,там и победа, Афганистан не считается,дикие люди.
Елена
Вертолеты ремонтировал, ещё неизвестно как антикоммунист ремонтировал военные вертолёты коммунистам которые убивали антикоммунистов и какие потери вообще были тогда у вертолётчиков ты об этом дурило задумайся.как дитятку всё объяснять приходится.ешкин кот.
ХТО НЭ СКАЧЭ, ТОТ В ТЕПЛЕ!
НЕ ЗАМЁРЗНУТ уКРАИНСКИЕ СКАКУАСЫ! ХТО НЭ СКАЧЭ, ТОТ В ТЕПЛЕ !!!
НЕ ПАНИКУЙТЕ! ВСЕМ ВСЕГО ХВАТИТ!
НЕ ПАНИКУЙТЕ!!! И ЗИМА НОРМАЛЬНАЯ БУДЕТ, И ГАЗА-НЕФТИ-ЭЛЕКТРИЧЕСТВА ХВАТИТ ВСЕМ!!!
Чудо-юда-жид-медведь
Было наше - стало ваше. Было ваше - стало наше... А воровать чужое нехорошо, буржуи.
Кот
Третьяковать эту Глыну и дело с концом!!!
Антиелена
Кстати, давеча сравнивал расходы на отопление в РФ и у себя. Ты знаешь, Ленка-целка, там почему то в 2 - 2,2 раза дешевле... И это по текущему тарифу. Иди ГТС газом наполняй, хоть какая-то от тебя польза должна быть, кроме твоих высеров в сети!