Экономикаagronews.uaOct 5

В Україні виробництво ріпаку може скоротитись на чверть

nk_hauz/-miobo-vvtldhuzvu3qo.jpg

Виробництво ріпаку в Україні у 2020/21 МР може знизитися на 25-28% відносно торішнього показника через несприятливі погодні умови під час посівної кампанії — до 2,5-2,7 млн тонн. Такий прогноз 30 вересня озвучила аналітик ІА «АПК-Інформ» Юлія Іваницька в ході виступу на онлайн-конференції «Олійно-жирова промисловість-2020».

Вона звернула увагу на те, що минулого сезону в країні було вирощено рекордний обсяг ріпаку — 3,5 млн тонн.

«Україна стала однією з небагатьох країн, якій взагалі вдалося наростити виробництво ріпаку в сезоні-2019/20. І у зв’язку з тим, що в Австралії був неврожай, Україні вдалося потрапити до ТОП-5 найбільших виробників олійної в світі. Поточного ж сезону країна знову опуститься на 6 місце, поступившись Австралії», — розповіла Юлія Іваницька.

💬 Последние комментарии
Елена
Миллионов 6 в Красной Армии было,выше цифру пропустила.
Елена
Вот только не надо, грёбаных бандеровцев было пару сотен тысяч плюс булкохрусты роджеры,а в Красной Армии было миллионов 6 не меньше,так что не надо.Роджер небось за немцев то воевал бы,за чашку настоящего кофе,как отец Юща.
Игбун Хохлов
Вот и в 41-ом хохлоту думало, что Гитлеровская Германия великая непобедимая страна.
Червоний козак із зірочкою
Олексій, мізки ще треба мати! Ви хочете самим лише насиллям чогось досягти. Але нічого не досягнете, бо сила є не тільки у вас. Вам були потрібні стратегія і точні розрахунки. Але на то вже мізки які не які потрібні. А ви лише насмітили, як і раніше. А хто тепер за вами все прибирати буде? Ганьба!
Гость
головка пениса
Гость
ЭТО ТЫ УКРАЛ 5 МИЛЛИАРДОВ И СВАЛИЛ В АМЕРИКУ. ТЫ ЧЕ ЗАБЫЛ НА НАШЕЙ УКРАИНЕ, АМЕРИКАНЕЦ ЯЙЦЕНЮХ?!
Хвеликс
Арсений - это ГОЛОВА! Нет, скорее головка.