Экономикаvsviti.com.uaAug 9

В Україні всихає майже 400 тисяч гектарів лісу

В Україні масово сохнуть соснові ліси на Поліссі і ялинники в Карпатському регіоні. Про це повідомляє на своєму сайті Держлісагентства. За даними служби, значної шкоди українським лісам приносить комаха короїд.

«На сьогодні загальна площа усихання становить 395 400 га, з яких соснові насадження на площі майже 200 000 га, що вже перевищує річні показники минулого року» , – йдеться в повідомленні.

Це цікаво: Газпром може втратити західних кредитів через Нафтогазу

Вогнища масового всихання вже охопили Волинську, Рівненську, Житомирську, Київську, Чернігівську, Львівську, Хмельницьку та Черкаську області. Дана проблема продовжує поширюватися по всій території України. «У травні цього року ми фіксували всихання на площі близько 350 тис. Гектарів, до серпня вона збільшилася майже на 50 000 гектарів. Біологічний «пожежа» поширюється в геометричній прогресією, і лісівники повинні давати йому відсіч. Заходи не популярні, але вкрай необхідні » , – зазначив заступник голови Держлісагентства Володимир Бондар.

Також в службі додають, що висихання лісів пов’язано зі зміною клімату і глобальним потеплінням. «Температура підвищується і зменшується кількість опадів, тому знижується рівень ґрунтових вод. У зв’язку з цим, дерева втрачають опір до заселення шкідливими комахами, зокрема, короїдами » , – відзначили в агентстві.

💬 Последние комментарии
Олеся.
Абсолютно верно!Мы один народ и это факт.Как факт и то,что нас хотят разъединить и уничтожить!
3020
Смотрят как Мяколюки любят панам в Польше дупу мыть.
кипчак
Снимай, не снимай, каждый может трактовать текст в меру своей испорченности. Русофобы сразу видят цитату Путина, что делть, хворают паранойей. Нейтральные, незполитизированные могут трактовать, что Западная и Восточная Украина один народ. Некоторые могут считать такую трактовку извращением. Совсем плохо для власти, что они шарахаются от такого простенького лозунга и подразумевают именно то, что им грозит - близкий конец. Так что у народа с такими лозунгами появляется хоть малюсенький повод для оптимизма. Власти всего и всех стали боятся, вокруг них сильно заискрило. А не будет этой власти и остальным придуркам конец будет.
3020
А вы, враги народа, как не садитесь, но в пиарасты лишь годитесь.
Морж
На данный момент - тепло наулице и дома тоже терпимо, не гоните волну!
Елена
Геть роджеров,на отдых их в Гуантанамо.лет на несколько.
Елена
Давно уже устоялся курс гривны.