В Україні "заморозять" тарифи на комунальні послуги

11.06.2019 20:49 businessua.com
Почнемо з комунальних тарифів. З початку поточного року в Україні подорожчали практично всі послуги ЖКГ, внаслідок зростання цін на газ в кінці 2018 року. Однак найближчим часом даних про підвищення тарифів на комунальні послуги немає. Ціни навіть трохи знизилися. При цьому вводиться диференційована система тарифів на газ для населення, в залежності від регіону (виходячи з замовленої потужності).

Інша ситуація з електроенергією. З 1 липня в Україні має запрацювати вільний ринок електроенергії. Він начебто повинен стимулювати конкуренцію, яка, в свою чергу, сприятиме зниженню цін. Проте експерти попереджають, що через незавершеність реформи в Україні все буде навпаки – ціни можуть значно зрости, принаймні, на початковому етапі. У зв'язку з цим виникають пропозиції, в тому числі і з боку Європейського Союзу, про перенесення дати впровадження ринку електроенергії. Ймовірність відстрочки є великою, але остаточного рішення поки немає, а тому неясно, що буде з тарифами на електроенергію.

Необхідно також врахувати, що відповідно до нової редакції закону про житлово-комунальні послуги, яка вступила в силу з 1 травня, в Україні вводиться абонентська плата за користування холодною та гарячою водою, опаленням, а також за вивезення сміття.

Комментарии

ua Гость, 13.06.2019 08:33

не то что прекращать, а расширять будут- найдут "свеженькую" область на разграбление и тех геноцидить будут. Опять таки- спрос на органы в "цивилизованном мире" никто не отменял, а азиаты часто несовместимы...

bg гость, 13.06.2019 07:45

Было бы странно надеятся от зеленожопого на улучшение ситуации, его ремесло смешить народ , чем он успешно занимается

ua Оксана, 13.06.2019 00:47

Так что, геноцид никто не собирается прекращать?!!

fr Катя, 12.06.2019 09:44

уничтожают.....медленно....

ua Гость, 12.06.2019 06:59

Все це говорить про те що на Україні погані справи , запад та США будуть все робити , щоб жилося як можна скрутніше , щоб була повна деградація .

ua Гость, 11.06.2019 23:10

Абонентная плата - это мне ничего еще не дали, а может и не дадут, а я уже должен заплатить. Не хило законодатели обдирают население в пользу конкретных олигархов. Как можно демонополизировать рынок эл. энергии - кто будет параллельно действующей новую ЛЭП тянуть или строить ТПП. Монополисты остаются, но уже получают право менять (увеличивать) тарифы под крики о "рыночных" ценах.

ua Вуйко, 11.06.2019 21:11

И майданутый скот на себе ощутит все "прелести" европейского бытия.

Добавить комментарий