Экономикаua.newsOct 26

В Україні запустять виробництво Bayrаktar: уряд розповів, як працюватиме завод

nk_hauz/-mkv4q7rnbh5k9o6zjnk.jpg

Туреччина планує збудувати в Україні окремий завод для виробництва своїх військових безпілотників Bayrаktar. На цьому підприємстві працюватимуть українські інженери, воно зможе продавати БПЛА як в Україні, так і у світі.

«Якщо їхня продукція — то локалізація у нас, наша продукція — локалізація у них», – заявив віце-прем’єр-міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.

В уряді зазначили, що Україна планує організувати спільне підприємство з виробництва авіадвигунів на території Туреччини. Ці двигуни можна використовувати як на БПЛА, вертольоти, так і на новий турецький бойовий літак. Також країни створять низку спільних підприємств у морській сфері, зокрема з будівництва корветів. Очікується, що перший корвет збудуть у Туреччині, а решту на українському заводі.

Окрім того, Україна і Туреччина запустять серійний випуск космічної техніки. У рамках військового-технічного партнерства у Туреччині почався випуск українських протитанкових ракет. А в Україні буде створено спільне підприємство, яке буде випускати знамениті турецькі ударні безпілотними Bayrаktar.

глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що Україна хоче поглибити співпрацю з Туреччиною, зокрема і в оборонному секторі.

17 жовтня Україна і Туреччина під час зустрічі президентів Зеленського і Ердогана підписали ряд угод про співробітництво в оборонній сфері. Країни домовилися разом будувати кораблі, безпілотники і турбінні двигуни.

Туреччина зацікавлена в інвестуванні і приватизації українських підприємств і найближчим часом країни можуть укласти угоду про вільну торгівлю.

💬 Последние комментарии
3020
К концу коденции у Зедебила рейтинг будут как у недотраленного Хрющенко, в пределах 1 процента. Главное, не дать уйти клоуну за кордон, пусть до конца жизни высаживает 1 миллиард деревьев, как обещал или посадят его, вместе с камарильей.
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Авторские статьи