В Україні запустять виробництво Bayrаktar: уряд розповів, як працюватиме завод
Экономикаua.news26 октября 2020

В Україні запустять виробництво Bayrаktar: уряд розповів, як працюватиме завод

Туреччина планує збудувати в Україні окремий завод для виробництва своїх військових безпілотників Bayrаktar. На цьому підприємстві працюватимуть українські інженери, воно зможе продавати БПЛА як в Україні, так і у світі.

«Якщо їхня продукція — то локалізація у нас, наша продукція — локалізація у них», – заявив віце-прем’єр-міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.

В уряді зазначили, що Україна планує організувати спільне підприємство з виробництва авіадвигунів на території Туреччини. Ці двигуни можна використовувати як на БПЛА, вертольоти, так і на новий турецький бойовий літак. Також країни створять низку спільних підприємств у морській сфері, зокрема з будівництва корветів. Очікується, що перший корвет збудуть у Туреччині, а решту на українському заводі.

Окрім того, Україна і Туреччина запустять серійний випуск космічної техніки. У рамках військового-технічного партнерства у Туреччині почався випуск українських протитанкових ракет. А в Україні буде створено спільне підприємство, яке буде випускати знамениті турецькі ударні безпілотними Bayrаktar.

глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що Україна хоче поглибити співпрацю з Туреччиною, зокрема і в оборонному секторі.

17 жовтня Україна і Туреччина під час зустрічі президентів Зеленського і Ердогана підписали ряд угод про співробітництво в оборонній сфері. Країни домовилися разом будувати кораблі, безпілотники і турбінні двигуни.

Туреччина зацікавлена в інвестуванні і приватизації українських підприємств і найближчим часом країни можуть укласти угоду про вільну торгівлю.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Не Елена
Презик-пи...бол, давно уже понятно.
Луна-2
4О миллионов хохло-овец вот где -настоящие рабы -Милай, а чего ты обеспокоен Россией? Пиши уж лучше об Украине..
Луна-2
Я .друзья не верю обещаньям. Обещанья надо выполнять. лучше уж пишите завещание на хера вам печеньки давать...
Луна-2
а что не так? Что не стояил на Майданчике? Не было Викуси с её печеньками. Что хотели -то и получили...тЕПЕРЬ ПОЗДНО ПИТЬ "БОРЖОМИ". с чего деньги давать -если их нет - буквально нет .Это еще цветочки -ягодки появятся после Нового Года.Промышленность не работа ет ,казна пустая,МВФ не дает ... напечатать не могут потому что инфляция- превратится в гиперинфляцию и деньги обесценятся... Вот получается замкнутый круг - а ВООБЩЕ - НАДО ПОТРЯСТИ всех этих ПОРОШЕНКО Коломойского АХметова . может и найдутся у них лишние денюжки....э
Игбун Хохлов
40 млн хохлоту - это вообще порода скота.
Луна-2
зНАЕШЬ МИЛАЙ,ХОЧУ СКАЗАТЬ, ЧТО НАМ ГЛУБОКО ПО ФИГ, КТО ТАМ ВЫИГРАЛ И КТО ПРОИГРАЛ.Это дело самих американцев. и таких, как ты,озабоченных .лизущих зады у америки ...Это только волнует таких как ты.. идиотов .
лУНА-2
Видимо ей, они очень дороги)))воспоминание об Америке...где никогда не бывала.