Экономикаaspi.com.ua26 июл.

В Україні зареєстрували Фонд енергоефективності

Новий фонд енергоефективності зареєстрований, як юридична особа. Він опікуватиметься втіленням енергоефективних технологій житловому секторі.

Фонд енергоефективності зареєстровано та внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, повідомляє урядовий портал. Головне завдання фонду – надавати громадянам фінансову та технічну підтримку для реалізації енергоефективних заходів. Наразі прийнято 8 з 9 постанов Кабінету міністрів, що регламентують роботу фонду. Найближчим часом уряд планує підняти статутний капітал фонду до 1,6 мільярда гривень. Створення фонду – результат спільної роботи Міністерства регіонального розвитку, партнерів з Німеччини та Євросоюзу, що продовжувалася з 2015 року. Виконувачем обов’язки директора фонду призначено Юлію Голованюк-Унгуряну. Найближчим часом буде почато конкурсний відбір членів Наглядової ради установи. Мінрегіону запрошує взяти участь у конкурсі усіх охочих.

💬 Последние комментарии
Ke
вы сначала спросите у украинцев - как они относятся к русским ?
Суета сует
И измена Мазепы императору Петру тоже навсегда останется.
Добрый доктор
Безусловно, в случае коронавируса жажда власти победила здравый смысл. Коронавирус - это неправильное решение, которое вступает в противоречие с одним из законов настоящей власти.
Каменяр
Тебе, як ХОХУ нижнього рівня, твої кукловоди не вважають за потрібне інформувати про реальні розміри втрат РФ в ЛУГАНДОНСЬКІЙ КАМПАНІЇ
Каменяр
Ти так і не відповів на конретні питання- 1. - Що на тих складах і ким було захоплено ? 2. Який звязок між "захопленням військових складів в Івано-Франківську" і приходом ДРГ Гіркіна на Донбас?
Добрый доктор
Коронавирус - это американское биологическое оружие, которое снижает интеллект инфицированных и их потомства. Изменения необратимы. Проще говоря коронавирус превращает людей в зомби. Зомби легче управлять.
Талібу путіну
Україна евакуювала своїх громадян і допомогла іншим. І на відміну від кремлівських лицемірів не цілується з талібами