В Україні збільшать прожитковий мінімум: хто отримає гроші
Экономикаnarodna-pravda.ua24 ноября 2019

В Україні збільшать прожитковий мінімум: хто отримає гроші

Прожитковий мінімум в Україні буде змінено, адже сума, яка фігурує в законі про державний бюджет та на підставі якої розраховуються пенсії і соціальні виплати, була визнана незаконною. Експерти розповіли, яким буде прожитковий мінімум та як це вплине на соцвиплати. Уряд буде змушений перерахувати весь державний бюджет України на наступний рік. Якщо вимога суду буде виконана в повному обсязі, розмір прожиткового мінімуму може бути навіть вище того, який зараз називають “реальним”, тобто вище 4500 грн. Нову суму буде встановлено на підставі висновків експертного співтовариства з урахуванням медичних, соціологічних та інших наукових норм, а також реального рівня цін. За даними Світового банку, для країн Східної Європи прожитковий мінімум, необхідний тільки для відтворення життєвих функцій, складає близько 5 доларів в день. За нинішнім курсом це близько 3600-3700 грн в місяць. На думку економіста Олексія Куща, гроші для підвищення прожиткового мінімуму держава може знайти. “В принципі, у держави є ресурси для того, щоб підняти і пенсії та інші соціальні стандарти до рівня реального прожиткового мінімуму. Просто для цього потрібно переглянути структуру інклюзивності економічного зростання, або зростання ВВП. Тобто, як він розподіляється між основними соціальними групами”, – пояснив експерт. Як повідомлялося раніше, Верховна Рада України прийняла закон про державний бюджет на 2020 рік, в якому для Мінсоцполітики передбачені 292,4 мільярда гривень. Це на 93,8 млрд грн, або на 47% більше, ніж у 2019 році (було 198,6 млрд грн). Завдяки цьому в Україні з 1 січня 2020 року буде підвищено прожитковий мінімум до 2027 грн в місяць.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
запомни а дэ ссыт
Северный ОТТОК )))) ЕГО НЕДОСТРОЯТ НИКОГДА.
Луна-2
Петя це наше усе ..Зачем она на него бочку будет катить 7- Он же святой, -цены ему нет...)))))
Весёлый Роджер
Ага "е". А ты ещё его спроси про пана Продана и про 800 млн грн, шо пропали на вугле из ЮАР. И шо, як бывший пан министр поживает? Шо в Италии, на своей вилле чихает? Ой бедненький! Ось воно як!
Весёлый Роджер
Ношу и с этой ковидной хернею не шучу и тебе не советую! Запомни - Безопасности много не бывает! Никто не застрахован от этой дряни. И не надо смущаться никого - ты же не голая идешь. Хотя конечно, это мысль, в маске, перчатках и без всего, ну кроме сапог ботфортов - ты попадёшь на обложки журналов! :-))))))
е
не только.. а откаты? те самые что по стоимости больше самой дороги...
е
А не расскажешь кто во время котлов деньги из Украины в офшор выводил? не? не заплачено на Петю тявкать?
Весёлый Роджер
Луночка ну даже если я б такое и написал, ты же у нас вумная дама, ты бы сразу спросила меня, а сколько солдат было у того и другого? Ну максимум 50- 70 тыс, а это ерунда, в сравнении с почти 350 тыс бандеровцев и почти 1 МЛН!!! полицаев на Украине! Вот эти бандеровци и полицаи и есть щирые херои, это в честь них сейчас называют улицы и школы, это за их владу тут дупу рвёт поддонок Шмуля.