Экономикаfbc.ua29 янв.

В Україні з’явиться Бюро економічної безпеки

nk_hauz/-ms9pye3wji8qf515yly.jpg

Українські парламентарії прийняли закон про Бюро економічної безпеки України. Голосування в стінах парламенту відбулося у четвер, 28 січня. 242 народних обранця віддали голоси за те, що Бюро економічної безпеки функціонуватиме.

Відповідно до прийнятого закону в Україні створюється нова силова структура, яка усуває такі ж функції інших правоохоронців. На Бюро економічної безпеки покладаються обов’язки з розслідування злочинів і зловживань в економічній сфері. Зокрема силовики займуться злочинами в області публічних фінансів.

У зв’язку з цим схожих повноважень позбавляються податкова міліція і Служба Безпеки України. В СБУ ліквідуються відповідні відділи. По суті Бюро економічної безпеки як орган виконавчої влади бере на себе всю відповідальність за боротьбу з корупцією і всіма видами економічних зловживань.

Нагадаємо, минулого тижня народні депутати України планували взятися за створення Бюро економічної безпеки. За відповідний проект закону готувалися проголосувати в другому читанні.

Також раніше ми привели думку експерта про те, що нове Бюро економічної безпеки може стати каральним органом для опозиції.