Экономикаfbc.uaJul 19

В Україні змінять правила переобладнання квартир в магазини і офіси

nk_hauz/-meuusbql579-vki07pw.jpg

У разі вступу в силу нового урядової постанови підприємцям стане легше об’єднувати квартири або ділити їх на кілька. Також буде набагато простіше відкривати перукарні, аптеки та ломбарди на перших поверхах житлових будинків.

Зазначається, що будинки радянської побудови для таких змін не розраховані, тому розробники постанови зробили акцент саме на об’єктах нерухомості, що будуються. Експерти вважають, що у новому механізмі можуть бути зацікавлені інвестори, які планують в подальшому здавати придбані квартири в оренду.

Водночас у ріелторському об’єднанні «Простір» вважають, що «держава не упустить свого шансу заробити.

«Розумні підприємці купують чотирикімнатну квартиру і ділять її. Наприклад, на чотири однокімнатних зі спільним холом — і здають в оренду кожну, як однокімнатну, заробляючи при цьому хороші гроші. Ймовірно, держава хоче «прикрити таку лавочку», — вважають в «Просторі».

Згідно з інформацією, ця постанова спростить поділ квартир, будинків і всього іншого в тому випадку, коли люди, начебто, мають між собою взаєморозуміння. Просто це можна буде зробити без суду, через заяву. У той же час деякі аналітики впевнені, що основний зміст урядового проекту постанови пов’язаний з наміром подолати корупцію. Оскільки для того, аби узаконити окремий вхід або перепланування, потрібно отримати багато дозволів.

Крім того експерти з нерухомості вважають, що новий порядок може вплинути на ціни орендного житла.

«Подібні нововведення, які вимагають певних тимчасових і грошових витрат на переформатування об’єктів, можуть накласти відбиток на середньозважені ставки оренди і потягнути їх вгору. Орендарі в свою чергу отримають більш комфортні та безпечні умови праці», — кажуть експерти.

Раніше зазначалось, що в Україні прогнозують чергове підвищення цін на нерухомість.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ось раз, та менэ вже захапували! Швыдкая ты Лу_ночка! Опасна с тобой ночка! :-))
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля, таки твоих панов пиндосов НИКТО и НИ ГДЕ не победил, ни во Вьетнаме, Лаосе, Комбодже, Сев.Кореи, Ираке, Ливии, Сирии, на Кубе, та ыщо в сто точках откуда вони побигли! Байден тату номер Раз, А Бандера пыдарас -но, вин тату номер два! Ось такие для свидомца трудные дила!
Луна -2
Спасибо, мой Веселый Роджер .и спокойной ночи тебе, мягкой перины и хороших снов.
Весёлый Роджер
«Массовая миграция украинцев в Италии началась в 90-х. Украинская община в Италии занимает ЧЕТВЁРТОЕ!!! место среди наций, не входящих в ЕС по числу постоянно проживающих граждан.» «… русские в Италии составляют 0,71% от общего числа иностранцев…» Кричишь в Италии плечевым шлюхам на шляхе… ЭЙ, звидкиля дивчины - Та ми с Ивану-Франківську! Но коммент!
Весёлый Роджер
Ны Шмуля, ты опять пердун МУДАК! Среди талибанцев предателей xoxлов немає! И кстати, все они пивали каву и в Париже и в Ландоне, тк там учились. Но тильки в Союзе, щирая срань що маяла свий Глобус, мечтала за счёт предательства запанувать! Ось воно як! Чуешь свинорылый ты МУДАК! Так? Да ТАК!
Весёлый Роджер
Никаких может быть, быть не может! Только точно и в цель! Надо этим озаботится - поверь, ты её найдёшь! Вот вангую, ты потом с ней, с этой эл.грелкой не расстанешься, ну как диду Шмуля с комсомолом. По потреблению тока, там два режима 60 и 30 вт. Значит если ты её не будешь!!! выключать -то за сутки 1.44 или 0.7 квт. Если на ночь - то 0.48 или 0.24 квт. А ещё есть таймер включения с али- экспресса за прим. 200грн. С ним, все эти цифры можно делить на ПЯТЬ - СЕМЬ!!!
Елена
Тебе то не знать.
Авторские статьи