В Україні зросла площа грушевих садів за інтенсивними технологіями
Экономикаagronews.ua15 октября 2020

В Україні зросла площа грушевих садів за інтенсивними технологіями

Українські аграрії все частіше починають закладати інтенсивні грушеві сади за сучасними інтенсивними технологіями, які забезпечують високу продуктівність насаджень, розповів Анатолій Богдан, директор “Інсолар-Холод”, компанії, яка займається проєктуванням, постачанням і монтажем устаткування для зберігання овочів і фруктів. Про це повідомляє Seeds.

“Я знаю про молоді грушеві сади в Дніпропетровському регіоні, Хмельницькій, Київській областях. В “Інсолар-Холод” вже робили камери для зберігання груш”, – розповів фахівець.

Однак окремо грушевим садом ніхто не займається. Це просто ще одна продукція на додаток до вже існуючих насаджень.

“Це можуть бути ті ж яблука, черешні або сливи”, – пояснює Анатолій Богдан.

У ьой же час за перші 6 місяців 2020 року Україна збільшила імпорт фруктів, ягід і горіхів на 23% у вартісному та 12% у натуральному виразі. З січня по червень було імпортовано 443 тис. тонн плодово-ягідної продукції, загальною вартістю $333 млн. Про це повідомляє Державна служба статистики України.

Президент Академії органічного садівництва Ekogarden, власниця розсадника плодових саджанців Валентина Лановенко вважає, що груші чудово знаходять збут на внутрішньому ринку, якому вітчизняної продукції явно бракує.

В обсягах продажів підприємств організованої торгівлі (передусім мережі) частка імпорту, насамперед із Нідерландів і Бельгії, досягає більшості пропозицій.

Найпопулярніші сорти груші у промислових садах України – Ноябрьська (перша назва – Ксенія), Конференція, RX та деякі інші. Урожайність більшості сучасних сортів груші в зрілому віці – приблизно 40-45 т/га (сорти вирощування груші). Такі показники зафіксовані за схеми посадки 0,8х3,5 м і густоти стояння, відповідно, 3500 шт/га

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
тт
оно им надо?
тт
жесть
Луна-2
Создали фонд борьбы с Ковидом . ИЗ фонда легче воровать. потом перевести в оффшоры. И начать землю продавать.
е
Добрый вечер, уважаемая! Скорее всего вы правы... А если учесть что изначально фонд борьбы с Ковид создавался из урезаемых госпрограм помощи социально незащищённым слоям населения, то все это выглядит особо цинично..
прорицатель
Земля круглая, каждому воздастся по заслугам его!
Луна-2
Добрый вечер уважаемый Е. Мне почему -то думается что под видом дорог их легко перевести в оффшоры....т.е. разворовать средства. выделенные на Ковид ... Ремонт дорог ... дело -тонкое ....Ямку залатал .. а деньги взяли под все дороги...
ДЛЯ уКРОВ ДОРОЖАЕТ ГАЗ
В уКРАИНЕ В НОЯБРЕ ГАЗ ДОРОЖАЕТ НА 35% !!! ЗА КУБОМЕТР = 6,45 гришек ( 2,5 доляра шышыа ). И ЗА ДОСТАВКУ ГАЗА НУЖНО ЗАПЛАТИТЬ ОТДЕЛЬНО!!! ОБЪЯВИЛИ СГОДНЯ, ДО ВЫБОРОВ ОБЪЯВЛЯТЬ БОЯЛИСЬ!
Авторские статьи