Экономикаfbc.uaJul 12

В Україні зросла середня зарплата

nk_hauz/-mekuzvf7t1dvjjc7gby.jpg

В Україні станом на кінець червня зріс показник середньої зарплати. Після підрахунків та аналізу експерти назвали й цифри: на 28% зросла середня зарплата, а така ж пенсія – на 17%.

Також відомо, що зросли й мінімальна зарплата (на 27%), мінімальна пенсія (на 14%), фактичний прожитковий мінімум (на 11%). Такі дані навели у пресслужбі Мінсоцполітики, посилаючись на слова міністра.

Раніше ми писали, що у Мінсоцполітики дали прогноз щодо розриву між зарплатами та пенсіями. Якщо ще кілька років тому він становив 50%, то сьогодні — вже 25%. Міністр Лазебна зазначила, що в найближчі роки можна буде спостерігати збільшення цього розриву.

Також повідомлялося і про те, які тарифи будуть з серпня. При цьому незрозумілі деякі механізми, а уряд не поспішає дати пояснення з приводу поділу і підрахунків.

💬 Последние комментарии
Елена
Ты скажи и крепостничества в царской России не было,просто они так любили своих господ ,что сами ,по своей воле стали господскими холопами и счастья им настало.
Елена
А ты и знаешь молдавский,только серываешь шпиён,а ну скажи несколько слов по модавски.
Алоха
Только не скули. Это и не красиво и не к добру.
Весёлый Роджер
Пошёл на фуй, нарик фуев! Забей косяк у свою дупу - враз побачишь Гваделупу!
Весёлый Роджер
Ты ТУПОЙ пропа_Хандон, вынь из дупы свой гандон! "На момент отмены крепостного права в России проживало 23 млн. помещичьих крестьян, что составляло ВСЕГО - 34% от всего населения Российской империи или 23% от ВСЕХ крестьян!" Эта русофобная байка про то, что все были крепостные - бродит по либерастным СМИ уже больше 100 ЛЕТ!!!
Алоха
Хороший песик. Почти злая собака. Хозяин даст тебе.
Весёлый Роджер
Слышь ты, гаваец у вышиванке и сраных шароварах, ты вот как пыхнешь чи нюхнёшь чи таблетку ням-ням и тебя сюда тянет, бред нести. Ну пыди на сайт с такими же нариками, да обсуждайте там проблему апоГеи с периГЕЕй. Тебя уже посылали здесь на фуй, так ыщо пошлют!