В Україні зростає попит на біопрепарати для захисту рослин

09.10.2019 18:52 superagronom.com
За результатами аналізу ринку біопрепаратів можна констатувати зростання інтересу вітчизняних аграріїв до цих засобів захисту рослин, що сприяє збільшенню обсягу даного ринку.

Про це повідомляє Pro-Consalting.

На даний момент до Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів України внесено понад 200 видів біопрепаратів, що становить близько 10% від загальної кількості ЗЗР. Найбільше в нашій країні зареєстровано інокулянтів.

За результатами дослідження, майже половина площі українських земель, оброблених в минулому році біопрепаратами, розташовується в Черкаській області. В інших регіонах біологічні засоби захисту рослин застосовуються набагато менше. На Херсонську область припадає 13,1% оброблених площ, Кіровоградську — 11,1%, і далі за зменшенням.
«На відміну від хімічних пестицидів, використання біологічних засобів захисту рослин не забруднює навколишнє середовище і самі сільськогосподарські культури, тому вони незамінні при вирощуванні органічної продукції, — йдеться в повідомленні.

Про перспективність українського ринку біопрепаратів свідчить інтерес, який проявляють до нього іноземні компанії. Так, в минулому році японська транснаціональна корпорація Sumitomo придбала одного з найбільших українських дистриб'юторів засобів захисту рослин — ТОВ «Спектр-Агро», а американська компанія TerraMax розглядає можливість почати виробництво біопрепаратів на території України у 2020 році.

Комментарии

Добавить комментарий